Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wyciek płynu od spryskiwaczy - przedni reflektor


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem mokrą plamę pod autem od strony pasażera. Wjechałem do garażu podłożyłem kartkę i po jakimś czasie zauważyłem, że cieknie po dolnej części zderzaka na wysokości łączenia środkowej kratki z prawą kratką halogenu. Sądząc po zapachu jak i kolorze cieknie płyn do spryskiwaczy. Macie jakis pomysł skąd cieknie ? Na szybko podniosłem maskę i sprawdziłem idący po belce wąż ale wydaje sie byc ok. Wyjąłem kratkę od halogenu i wydaje się, że przy spryskiwaczu lampy było mokro chociaż nie wiem czy na tyle żeby ściekało po zderzaku ... Co tak nagle puściło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij prawa lampe i sprawdz mocowanie weza do spryskiwacza moze z lekka popuscil na laczeniu . Zerknij na ten watek i rysunki jest tam co i jak :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24141.0;highlight=spryskiwacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie od góry ale wsadziłem reke przez kratke od halogenu i mocowanie węża do spryskiwacza wydaje się być ok. Zauważyłem natomiast, że ten kruciec, do którego dochodzi wąż wraz z "dolna" obudową daje się delikatnie przekręcić i w tym momencie spryskiwacz robi się cały mokry ?

Są tam jakieś uszczelki ? to jest rozbieralna część ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj go odkręcić może płyn zamarzł i pękła obudowa, po prostu sprawdź :) dobrze ze to prawy bo jkby to bylby lewy musial bys sciagac zderzak :confused4:

spryskia4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...