Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Bagażnik zamknięty a komp pokazuje, że jest otwarty


lis

Rekomendowane odpowiedzi

może uszkodził się mikrostyk w zamku albo zasniedziały styki w złaczu zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zamykasz auto to kierunki migają.

mi czasami wywala otwarty bagażnik na fisie pomimo ze jest zamknięty i właśnie wtedy przy zamykaniu nie migają kierunki

muszę bardziej klapnąć bagażnikiem, mam właśnie uszkodzony mikrostyk przy zamku bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie objawy w B7 - pomógł WD40 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zamykasz auto to kierunki migają.

mi czasami wywala otwarty bagażnik na fisie pomimo ze jest zamknięty i właśnie wtedy przy zamykaniu nie migają kierunki

muszę bardziej klapnąć bagażnikiem, mam właśnie uszkodzony mikrostyk przy zamku bagażnika

narazie nie migają bo mam rozkodowane kluczyki i zakoduję dopiero w czwartek.

a tak w ogóle to w której zakładce podczas VAG-owania znajdę właśnie ten błąd że klapa jest otwarta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież to nie jest błąd - to jest informacja, że klapa jest otwarta.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo i przeszło też samo. wyświetlało otwartą klapę bagażniak i nie migały kierunki przy zamykaniu auta. prawdopodobnie mam uszkodzony wężyk od spryskiwacza i zalał mi zamek. wyschło i jest ok. tylko nie świeci mi oświetlenie bagażnika i lampka w klapie, a wcześniej przy problemie z klapą świeciło. kluczyk kodujesz wkładając do stacyjki, odpalasz samochód i wciskasz na kilka sekund któryś z przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety takie kodowanie kluczyków próbowałem na spocie i nie dało rady , po prostu jeśli centalka nie widzi 2 kluczyka trzeba go dodać vagiem, jeskli jest widziany przez moduł(tzn, key 2 jest już zapisany w sterowniku a niedziała) to wystarczy samo kodowanie na zasadzie stacyjka i wciśnij przycisk

lisie będziesz w czwartek na spocie???? jesli tak to biore vagola i sie zakoduje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie objawy w B7 - pomógł WD40 :good:

Mam ten sam problem :wallbash:

Gdzie lales tym wd-40?

Po calym zamku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie objawy w B7 - pomógł WD40 :good:

Mam ten sam problem :wallbash:

Gdzie lales tym wd-40?

Po calym zamku?

Tak - później przetarłem szmatką i w chwili obecnej klapa idealnie się zamyka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie objawy w B7 - pomógł WD40 :good:

Mam ten sam problem :wallbash:

Gdzie lales tym wd-40?

Po calym zamku?

Tak - później przetarłem szmatką i w chwili obecnej klapa idealnie się zamyka :good:

jutro probuje :)

co w przypadku jesli nie pomorze?

wymiana zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, w czarnej zmieniałem - z tego co pamiętam cena około 170 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety takie kodowanie kluczyków próbowałem na spocie i nie dało rady , po prostu jeśli centalka nie widzi 2 kluczyka trzeba go dodać vagiem, jeskli jest widziany przez moduł(tzn, key 2 jest już zapisany w sterowniku a niedziała) to wystarczy samo kodowanie na zasadzie stacyjka i wciśnij przycisk

lisie będziesz w czwartek na spocie???? jesli tak to biore vagola i sie zakoduje :cool1:

jasne że będę[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:41_________________________________________________rozebrałem zamek w bagażniku na czynniki pierwsze aż doszedłem do malutkiego mikro styku który po wciśnięciu ręcznym pokazał na fisie że bagażnik jest zamknięty.

jednak dalej po złożeniu do kupy zamka bagażnik świeci się że jest otwarty.

nic nie widać żeby było złamane lub urwane w tym zamku i już nie mam pojęcia czemu mechanizm nie działa prawidłowo

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z tym zamkiem? u mnie teraz oświetlenie bagażnika raz się zapala a później nic. jak klapa jest dłużej otwarta to świeci, jak zamknę i otworzę to nie świeci. nie mam pojęcia co to może być, może ktoś się spotkał z takim problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z tym zamkiem? u mnie teraz oświetlenie bagażnika raz się zapala a później nic. jak klapa jest dłużej otwarta to świeci, jak zamknę i otworzę to nie świeci. nie mam pojęcia co to może być, może ktoś się spotkał z takim problemem

mam to samo, czy znalazłeś odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wiec nr czesci wlacznie ze zdjeciem bym prosił, bo nawet na alegro nie za bardzo potrafie wybrac odpowiedni zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest niby o B7, ty masz w opisie B6...

Do B6 Avant masz 4B9827505M ORAZ N

Do B7 Avant masz 8P4827505A ORAZ B

Najlepiej zdjąć tapicerkę z tylnej klapy, odczytać numer z zamka i taki sam dokupić.

W zamku masz mikrostyki i to one powodują problemy. U mnie wymiana zamka pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...