Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt

ryba85

Jeba.... z Hondy nie dobiorą ci lakieru bo kodu nie mają i se rady nie dadzą kij z tym że kod z bagażnika jest jak lakier na pewno wyblakł co za debile nie ludzie żeby ze zderzaka koloru nie dobrać jeszcze nie mogą dobrać koloru i gdzieś w sączu muszą jakiegoś chłopa dorwać co im zrobi ręce opadają 2 godziny roboty

od dziś nienawidzę HOND !:blowup::blowup::blowup:

• Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• siara

• ryba85

• Mike_G_A4

• CZIKITA

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil to jak nie pomalowany, to do spawania, zmniejszą wnęki na wydech i robisz 2x1. 2x2 to nawet w RS kiepsko by wyglądało. A najlepiej jak byś dopasował dokładkę z A6 na dwa wydechy i zderzak w Bananowy kolor a dokładka w czarny mat.

Spokojnie teraz pójdzie 2x2 ale jak dopadnę zderzak z S4 to będę się bawił a inne mody a 2x2 fikuśnie wygląda wiem że kiepsko to sobie wyobrazić ale symetryczna dupcia w B5 naprawdę sexownie się prezentuje :naughty:

Dziś byłem w Grybowie i cały czas jeździło tam i z powrotem czarne A4 B8 KNS z ramkami klubowymi i naklejką "WTF"... wydech w stylu s4 b8 po dźwięku 2.0 TDI ;) Kojarzycie ?

b8 na kns?z ramkami?

P.S. Czikita gdzie zderzak zgubiłeś :decayed: ?

Robi się u pier... Hondołomów :doh:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Brzydki nie podoba mi się to jakieś taki widać że nie z tego modelu z jednej strony ładnie się z grywa z rurą a z drugiej wewnętrznej jest kont prosty jakoś mi to nie leży w ogóle nie lubię elips owych wydechów wole okrągłe :wink:

Ja u nich malowalem daihatsu cuore. Tak b8 na kns.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Japie.... tęczowy zderzak co za partacze sam bym go lepiej pomalował i dobrał kolor no tęcza z Leona niech ich chu :facepalm::facepalm:

P.S. Czikita gdzie zderzak zgubiłeś :decayed: ?

B8 z wydechem ala s4 to na pewno:

Ręce opadają i jutro maluje zderzak akrylem za tymi bucami z Hondy :facepalm:

---------- Post dopisany 02-08-2013 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 22:09 ----------

Zmiana planów najpierw pospawać bo go połamali łącznie z zaczepami potem szlifować i pomalować jeszcze im lakier odparzyło i bąble wyszły niech ich chu... :kwasny::kwasny::kwasny:

Krzysiek S4 kupujesz ? ? ? byś kupił w końcu miał bym co macać bo ile można dixona :wink:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Znaczy jego Recaro :grin:

Jak narazie dostałem propozycje zamiany moja Audi za coś innego z grupy VAG;p aczkolwiek musze się bardzo zastanowić:D

Znaczy jego Recaro :grin:

Ja wiem na co chcesz zamienić ale nie zamieniaj Audi tylko Paska takie moje zdanie :wink: