Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

Ja myślę, że Stasiu227 Wiem, że miał mieć białe felgi

Ja tu sobie cisnę ze zderzakiem nowym na pokładzie a tu taka bestia z posesji się wyłania piękne ma te obrysów-ki :slina:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Jaki wątek prezesie ? :hi:

a4 vol. 2:naughty:

Prezesie kiedy Rano ogarniałem auto mycie odkurzanie itp potem Kingsoft i lagi gdzie okazało się że jeszcze muszę jechać do mechanika od pomp na koniec pojechałem po zderzak do S4 i zbiorniczek piękny biały do płynu chłodniczego wątek powstanie jak się ogarnę trochę i skompletuję dokumentację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

Ja myślę, że Stasiu227 Wiem, że miał mieć białe felgi

Ja tu sobie cisnę ze zderzakiem nowym na pokładzie a tu taka bestia z posesji się wyłania piękne ma te obrysów-ki :slina:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Jaki wątek prezesie ? :hi:

a4 vol. 2:naughty:

Prezesie kiedy Rano ogarniałem auto mycie odkurzanie itp potem Kingsoft i lagi gdzie okazało się że jeszcze muszę jechać do mechanika od pomp na koniec pojechałem po zderzak do S4 i zbiorniczek piękny biały do płynu chłodniczego wątek powstanie jak się ogarnę trochę i skompletuję dokumentację :wink:

jaki zderzak wyrwałeś? tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tył od S4 za 50 zł w gratisie wyrwałem jeszcze zbiornik do płynu chłodniczego piękny bieluteńki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tył od S4 za 50 zł w gratisie wyrwałem jeszcze zbiornik do płynu chłodniczego piękny bieluteńki :naughty:

za 50zł? toz to za darmo, nie leży tam gdzie przód jeszcze z s4?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży oglądałem go kompletny jest 1200 za niego chcą zielonkawy taki :hi:

Co do zderzaka to jest strzelony w d*pę i jest z kombi ale połatam go i się zamienię za sedana. Ewentualnie w ostateczności potne go i przespawam do swojego zderzaka :naughty: ale przez szacunek do S wstrzymam się z tym zbrodniczym procederem :evil:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

783 073 093 Jak coś tu macie numer to jest za Limanową na hasło A4 klub macie zniżki bo dziś załatwiłem a dużo audic tam mają i samych boczków z Bose to ze 4 komplety:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten koleś chyba z Tymbarku:wink:

ZDERZAK AUDI S4 A4 ORGINAŁ , KOMPLETNY , XENON (4101861420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czaje się właśnie na ten zderzak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to oni tylko to nie jest tymbark to jest jakaś mała miejscowość za limanową realnie jest ten zderzak do wytargowania za 1000 zł według mnie umiem z chłopem gadać :wink:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

BOCZKI TAPICERKA DRZWI SKÓRA AUDI A4 B5 KOMBI (4060825165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. o a tu mi się Boszaki trafiły na Allegro jak by ktoś chciał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiosną odświeżenie felg i opon:decayed:

przyjdzie czas i na cały lakier , bo swoje lata już ma..

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spoiler i mamy z sedana => avanta:polew:

AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 110 KM (4085615517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

kamil gdzie robiłes ta pompe?i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł a co to za miejscowość to ci nie powiem z Kinga mnie tam wysłali ja płaciłem 100 zł za puknięcie młotkiem 4 razy ale o dziwo to działa auto pali mniej poszukam numeru do niego bo chyba gdzieś miałem ale nie odbiera telefonów trzeba jechać osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem numeru tego pompiarza generalnie w Podegrodziu na 3 rondzie tym nie przy delikatesach tylko następnym zaraz przed obwodnicą płynie rzeka Słomka to skręcić tam w góry wzdłuż tej słomki i z jakieś 8 km będzie tablica AUTO-CAG jest duża więc na pewno będzie widać i skręcić w prawo to jest zaraz za kościołem lepiej nie umiem tego wytłumaczyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem numeru tego pompiarza generalnie w Podegrodziu na 3 rondzie tym nie przy delikatesach tylko następnym zaraz przed obwodnicą płynie rzeka Słomka to skręcić tam w góry wzdłuż tej słomki i z jakieś 8 km będzie tablica AUTO-CAG jest duża więc na pewno będzie widać i skręcić w prawo to jest zaraz za kościołem lepiej nie umiem tego wytłumaczyć :hi:

ale to za rondem trzeba skrecic?tam na limanowa ?tak?przez Owieczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Limanową właśnie z tym że musisz się trzymać rzeki SŁOMKA i do góry ciupać po kilku kilometrach będzie takie większe skrzyżowanie i po prawej stronie tablica z ich reklamą skręcasz w prawo i będzie kościół i oni są za kościołem zaraz tylko za kościołem jest jeszcze jeden mechanik to nie ten tylko następny :hi:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Ale koleś jest konkret nigdy przy spokojnej jeździe na 5 biegu przy 90 na godzinę nie paliło mi 3.2 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...