Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

a mam takiego teraz B6 w karawanie, gnojo pijca w DSG...także już tetryk ze mnie całkowity... :grin::D:grin::D

to dobra pany.jak juz sie w pastuchach obracacie to potrzebuje na juz lampy tylne do passata b5 przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no z powrotem to ciężko bo siedzę w Krakowie większość cxasu;/ ale jak tylko będę miał opcje to z chęcią zobaczę stare mordeczki;) O kurde napisz do Kermita może tam na szrocie w Tgb coś będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takiego teraz B6 w karawanie, gnojo pijca w DSG...także już tetryk ze mnie całkowity... :grin::D:grin::D

to dobra pany.jak juz sie w pastuchach obracacie to potrzebuje na juz lampy tylne do passata b5 przedlift.
Czyzbys tym razem Ty nie wyhamowal? [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takiego teraz B6 w karawanie, gnojo pijca w DSG...także już tetryk ze mnie całkowity... :grin::D:grin::D

to dobra pany.jak juz sie w pastuchach obracacie to potrzebuje na juz lampy tylne do passata b5 przedlift.
Czyzbys tym razem Ty nie wyhamowal? [emoji12]

siostra potrzebuje do swojego paska. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z powrotem to ciężko bo siedzę w Krakowie większość cxasu;/ ale jak tylko będę miał opcje to z chęcią zobaczę stare mordeczki;) O kurde napisz do Kermita może tam na szrocie w Tgb coś będzie

Ja narazie mam pełno roboty od 6 rano do 20 tak ze nie mam jak sprawdzić z resztą sam auta swojego chwilowo nie mam tylko jeżdżę polo n6 żony :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który rok tego masz? ja mam 2009 a wyposażenie takie sobie;/ jednak traktuje go jako zwykły dupowóz, nie planuje jakiegoś modzenia. Szukam większych hamulców bo wiem ze to warto zrobić. Zostały mi felgi RS6 wiec one wpadną na wiosnę. Myślałem o webasto...a to zobacze czy uda się dorwać w normalnych pieniążkach.

Edytowane przez Zemis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który rok tego masz? ja mam 2009 a wyposażenie takie sobie;/ jednak traktuje go jako zwykły dupowóz, nie planuje jakiegoś modzenia. Szukam większych hamulców bo wiem ze to warto zrobić. Zostały mi felgi RS6 wiec one wpadną na wiosnę. Myślałem o webasto...a to zobacze czy uda się dorwać w normalnych pieniążkach.

od więkrzych hamulców sie zaczyna :wink::grin:

a kończy sie na wymianie połowy auta :grin::grin::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się który czarną A4 zaczepia młode dziewczynki w Lipiu (koło Gródka Nad Dunajcem), Pod szkołą proponował im pracę... Już się ludzie na niego zbroją... I dobrze, może będą szybsi niż policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie gadaj ze z ramkami klubowymi...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, kumpel mi dziś rano mówił o takiej akcji. Narazie jest na L4 to wozi córkę do szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie bardzo...sam wzór ok. Ale chrom odpada całkowicie...

Dzieje sie coś na spotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja auta dalej nie mam ;-) sprzęgło i docisk z 1z pojechało do Warszawy :-P

Edytowane przez krzysieksza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...