Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Siarzewski:) a co po świętach...duzo %%% jedzenia i w ogole zero ruchu;) a tak to standard:) w ogole nie idę za trendami:)  a jeszcze miałem kolizje z nie mojej winy...powiem szczerze...ja pierdo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zemis napisał:

Siema Siarzewski:) a co po świętach...duzo %%% jedzenia i w ogole zero ruchu;) a tak to standard:) w ogole nie idę za trendami:)  a jeszcze miałem kolizje z nie mojej winy...powiem szczerze...ja pierdo...

Czyli weekend jak weekend :grin:

Ja niedługo zacznę chyba pracę na siłowni! Jako nadwymiarowy obciążnik... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem juz 2 wyceny z zderzakiem z jak był ściągnięty. Nie wiem skąd te ubezpieczalnie biorą ceny części i robocizny. Masakra chcą oszukać na każdym kroku. Skończy sie pewno na naprawie bezgotówkowej i teraz moje pytanie. Zastanawiam sie nad auto sowa i autocomplex słyszeliście jakies opinie na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o nich opinii bo to nie mój rejon ;)

Ale ja kiedyś wziąłem gotówką i się odwoływałem od wyceny ubezpieczyciela - temat się ciągnął chyba z 1,5 miecha ale z 3800 w wersji pierwotnej zrobiło się 7200 :shock3:

Są ludzie którzy się tym zajmują i może warto pogadać z kimś takim wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zemis napisał:

Miałem juz 2 wyceny z zderzakiem z jak był ściągnięty. Nie wiem skąd te ubezpieczalnie biorą ceny części i robocizny. Masakra chcą oszukać na każdym kroku. Skończy sie pewno na naprawie bezgotówkowej i teraz moje pytanie. Zastanawiam sie nad auto sowa i autocomplex słyszeliście jakies opinie na ich temat?

Ja korzystałem z usług Autoszewczyk chełmiec papieska i Stanlak librantowa, oboje godni polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKO a jak dawno temu to było? Dali Ci te pieniądze do ręki? Jakbys zobaczył jak wyceniają części i robotę to byłbyś zdziwiony, co najmniej:) np. Ustawienie lamp przód 10.26 zł. A nie chce sie denerwować bo mam w piz*u innych spraw na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piw4 napisał:

Ja korzystałem z usług Autoszewczyk chełmiec papieska i Stanlak librantowa, oboje godni polecenia

z szewczyka jesteś zadowolony ?ja słyszałem o nich same negatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ryba85 napisał:

z szewczyka jesteś zadowolony ?ja słyszałem o nich same negatywy.

robiłem już u nich tyle robót że znamy się dobrze, mechanike raz blacharke i oczywiście badania, zawsze ekspres,

ci niezadowoleni klienci to podejrzewam że od instalacji gazowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zemis napisał:

LOKO a jak dawno temu to było? Dali Ci te pieniądze do ręki? Jakbys zobaczył jak wyceniają części i robotę to byłbyś zdziwiony, co najmniej:) np. Ustawienie lamp przód 10.26 zł. A nie chce sie denerwować bo mam w piz*u innych spraw na głowie.

Ze trzy lata wstecz. Kasa przelewem na konto. Ale jeśli nie masz ochoty ani nerwów to bezgotówka to dobre wyjście - byleś na dobrą firmę trafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki: potrzebuję zrobić szybę tylną z plexi do Cabrio - zna ktoś kogoś kto ogarnia plexi? Firma, znajomy, brat, kolega, ...koleżanka? :naughty: Trzeba na już najlepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adas25 napisał:

siema sprzedaje fure ktos zainteresowany ???:naughty:

czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem pytać o czy coś modzisz.... Ty nie zakladales całego body s4? Jeżeli tak, to zdejmuj progi przed sprzedażą, chętnie przygarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry kupie AUDI A4 B5 1.9Tdi 110 koni SEDAN Full opcja : Klima, Fis, Podgrzewane stołki rocznik od 98 do 01 cena obojętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ładnego furacza zapodałeś . b5 poszo już ?w ostatniej chwili zauważyłem że to ty mrugasz tymi awaryjkami .:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...