Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

maku211 dzialaj tam, dzialaj.. :th: dostales ode mnie PW..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

Witam,fajnie,ze ktos nareszcie pomyslal o zorganizowaniu jakiegos spociku na terenie malopolski :thumbup: Jak bede w polsce to napewno chcialbym sie spotkac z jakimis :a4fan: , byloby fajnie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie towarzystwo rozkreci. tym bardziej ze jest jeden uzytkownik forum z naszych rejonow:D:D:D

nie martw sie jakos sie wszystko rozkreci:) ,, ja bylem na spocie w tarnowie teraz czas zeby fani :audi: zjechali na spota do sacza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku211 juz zamowil ostatnie 100 kalenderow.. :)

zamowilem zamowilem :) ale bede sie dzielic :D

Wzial ze mnie przyklad.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra fanatycy a4 :D . juz zaczelem kampanie "kalendarz za wycieraczka" narazie udalo mi sie uzbierac 0 ..( bardzo pocieszajacy wynik :confused4:) teraz szukam chetnych na troche kalendarzykow .. ( troche oddam w dobre rece )

i moze cos sie ruszy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Limanowej do NS mam 50 km ale z przyjemnością przyjadę jeśli już będzie ustalone miejsce i termin. Myślę ze sobotni albo niedzielny wieczór byłby najlepsza pora na spotkanie z wiadomych względów. w każdym razie fajnie byłoby zacząć szerzyć kult :a4fan: bardziej lokalnie również w naszym rejonie. Proponuje żeby zainteresowani wspólnie ustalili jakiś termin i miejsce, od czegoś trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Limanowej do NS mam 50 km ale z przyjemnością przyjadę jeśli już będzie ustalone miejsce i termin. Myślę ze sobotni albo niedzielny wieczór byłby najlepsza pora na spotkanie z wiadomych względów. w każdym razie fajnie byłoby zacząć szerzyć kult :a4fan: bardziej lokalnie również w naszym rejonie. Proponuje żeby zainteresowani wspólnie ustalili jakiś termin i miejsce, od czegoś trzeba zacząć.

witam, teraz naprawde cos zaczyna sie dziac, jesli chodzi o terminy, godziny i mejsca to ustalimy cos w przyszlym tygodniu, bo w sobote to postanowilem jeszcze raz siasc i powysylac do wszystkich z naszych okolic zaproszenia. oczywiscie sobota albo niedziela mi najbardziej pasuje. wiec zobaczymy jaki bedze odzew po weekendzie i cos wymyslimy pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do polski wybieram sie w piatek 8go lutego,wiec jestem otwarty na spocik 9go-10go lutego . Pozdro. :hi:

no to cos sie moze wymysli:) pozdrawiam

ja czesc juz zaproszen wyslalem wiec jutro moze cos sie ruszy.. i wymyslimy cos na 9-10 luty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...