Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam opinii nt replik RS6 17"


Thom4s

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Jako, że od dłuższego czasu szukam ori używek 17" i nie znalazłem nic ciekawego, zacząłem rozglądać się za jakimiś fajnymi replikami.

Czy ktoś brał już jakiekolwiek felgi - repliki od gościa z Busko Zdróju. Czytałem kiedyś wypowiedź w jednym z postów Mirona i pisał, że on ma dość dobre jakościowo repliki.

Podobają mi się <a href="http://www.allegro.pl/nowe-felgi-audi-rs6-17-cali-okazja-raty-i1437373068.html">>te<</a> felgi. Co sądzicie o ich jakości, czy ktoś brał już coś od niego?

ET35 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wczesniej repliki RS4 w 17 calach od goscia Baza Felg czy jakos tak z allegro

dowiedz sie jakiej sa produkcji

repliki najlepszesa niemieckie, potem włoskie. ja u siebie miałem włoskie i powiem ze jakos super, wytrzymałośc też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa, felgi są wyprodukowane we Włoszech. 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego. Te kolo w 17" bedzie wygladac strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego. Te kolo w 17" bedzie wygladac strasznie...

Fly, nie chodzi mi o wygląd, ale o to, że potrzebuje felg do opon letnich, a nic innego mi się nie podoba. Używek Avus też nie ma, a przeglądam allegro prawie codziennie. No i to ET.

Były kiedyś Avus'y II 17" 8J ET35, ale tylko z oponami i odbiór osobisty na śląsku :/

W tym temacie chodzi mi raczej o jakość i wytrzymałość. Felgi nie będą jeździć po polskich drogach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego. Te kolo w 17" bedzie wygladac strasznie...

Fly, nie chodzi mi o wygląd, ale o to, że potrzebuje felg do opon letnich, a nic innego mi się nie podoba. Używek Avus też nie ma, a przeglądam allegro prawie codziennie. No i to ET.

Były kiedyś Avus'y II 17" 8J ET35, ale tylko z oponami i odbiór osobisty na śląsku :/

W tym temacie chodzi mi raczej o jakość i wytrzymałość. Felgi nie będą jeździć po polskich drogach!

Avusy 17-stki były nie raz na forum. nie zawsze wszystko jest na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaczynać nowego wątku zapytam tutaj, bo mam problem :disgust: Przymierzam się do zakupu alu na lato. Miały być 17" rs4, ale wyczytałem, że ori to dopiero od 18" w górę. Wogóle jak mam poznać, że fele są ori, na zdjęciach wyglądają tak samo :tongue4: Jak brać repliki to jakie?

I wszyscy piszą, że takie alusy w 17" wyglądają źle, ma ktoś jakieś zdjęcie, żebym mógł sam ocenić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznasz po tym, że nie kupisz 17" ori RS4. Repliki najlepiej niemieckie albo włoskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być logo audi od wewnętrznej strony. No i po ET, bo repliki występują w rozmiarach ET, których nie było w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego. Te kolo w 17" bedzie wygladac strasznie...

Fly, nie chodzi mi o wygląd, ale o to, że potrzebuje felg do opon letnich, a nic innego mi się nie podoba. Używek Avus też nie ma, a przeglądam allegro prawie codziennie. No i to ET.

Były kiedyś Avus'y II 17" 8J ET35, ale tylko z oponami i odbiór osobisty na śląsku :/

W tym temacie chodzi mi raczej o jakość i wytrzymałość. Felgi nie będą jeździć po polskich drogach!

Moj kumpel ma na zbyciu piekne 17 w idealnym stanie :cool1: Tylko ze et52 chyba ale sa dystanse H&R :cool1:

o takie

http://moto.allegro.pl/kola-s-line-q7-20-lato-continental-295-40-20-i1482338037.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niemieckie repliki starych RS4 17" już 3 sezony i jest git nic sie niedzieje, włoszczyznę mają moi kuzyni tylko w mniejszym rozmiarze 16" i też nie narzekają, o chinolach nie będę sie wypowiadał, ale opinie są kiepskie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse odpadają, zresztą kupiłem już wzór new RS6 17" ET35, repliki włoskie - WSP Italy.

Po sezonie zdam relację czy było warto :)

Strona producenta http://www.wspitaly.com/pl/Contacts-us/Wsp-Italy-Wheels-Spare-Parts.html

Katalog 2011 http://v.calameo.com/2.0/cviewer.swf?bkcode=00034524815aab58ebfc0&langid=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego gdzie zamawiałeś te felgi bo potrzebuję jedna felge 18 rs6 i nigdzie nie mogłem dostać w takim rozmiarze jak ma ta firma

podaj namiary jakię na firmę która w polsce handluje tymi felgami

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...