Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Koszulki:

http://www.fruitoftheloom.eu/imprint2011/en/products/mens/t-shirts/61-044-0

lub

http://www.stedman.eu/Men-s-Collection/Prime-T-shirt.html

Cena:

W zależności od projektu ( ilości na Nim kolorów ) i od ilości zamówienia.

Wybierzcie coś, a ja Wam zrobię kalkulację dla 20, 30 i 40 sztuk.

Nadruk to sitodruk taki jak na koszulkach klubowych, pomorskich, kuj-pom, war-maz, batallionu i zlotowe z Piły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel zajmuje sie takimi rzeczami. Zróbmy może ankiete żeby wylonić końcowy projekt koszulki i liste chętnych. Na spota wziolbym katalog z koszulkami i byście sobie wybrali jakie tam by pasowaly, a ja się dowiem później jaka cena. Tylko potrzebna lista chętnych, bo wiadomo im więcej tym niższa cena jednostkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom niby tak tylko tak jak czytales na 1 stronie jeden chce to inny cos innego :) za duzo projektow zrobilem :wallbash: powinno byc jak za komuny 1 i juz

albo chcesz albo nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom niby tak tylko tak jak czytales na 1 stronie jeden chce to inny cos innego :) za duzo projektow zrobilem :wallbash: powinno byc jak za komuny 1 i juz

albo chcesz albo nie :P

To zróbmy głosowanie na trzy najlepsze i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Panowie jeżeli chodzi o 2 pierwsze wzory to by były bez naszych nicków, ponieważ nie da rady zrobić w miarę tanio innej koszulki dla każdego usera, więc mówiąc że wybieram 2 mam na mysli 2 bez tego nicku.

ja to ala fb :)

Które aLA FB? bo są dwa wzory ala face book

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss chcesz logo rkwon nosic..... baba :P

:tongue4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________to moze kazdy sobie sam zaprojektuje :decayed: myślalem ze to sprawniej pojdzie

to ja chce taką jak 2 tylko zamiast niku na rękawku logo A4 klubu takie jak z tyłu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójeczka - prosta, skromna i ten nick na rękawku :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:38_________________________________________________Uprzedzając: nick indywidualny dla każdego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem taka odpowiedz w pierwszym poscie

a teraz cos od siebie :) koszulki widzialem zrobione przez nich i naprawede robia wrazenie :)

jakosc przeklada niestety sie na cene :)

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:05_________________________________________________

a rozmiarówka Panie obejmuje ? :gwizdanie:

wszystko jest w cenniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że chętnych byłoby na pewno na te 15szt. sam bym wziął 2-3szt. :wink4: tylko czy pojedyncze egzemplarze też można zamówić? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...