Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] proszę o numer katalogowy przekaźnika


taktuś

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebny numer katalogowy przekaźnika tylnej wycieraczki (avant)

potrzebuję go wymienić i nie wiem który to :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img132.imageshack.us/img132/403/przekanikpa8.jpg

no już wpisałbyś ten numer... obrazek zniknie albo co i na co ten temat się przyda...

oto ten numer : 141 951 253 B (141951253B)

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne :hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 17:10 _________________________________________________słuchajcie ludzie, wymieniłem przekaźnik- dalej wycieraczka nie chodzi

są dwa przekaźniki o nr. 204, podmieniłem obydwa i nic

chyba że jest jeszcze w innym miejscu, ja szukałem pod kierownicą przy skrzynce bezpiecznikowej

gdzie on dokładnie się znajduje??? może jakiś manual

wczoraj wyciągnąłem też przełącznik zespolony, rozebrałem, przeczyściłem, przemyłem styki kontaktem

włożyłem z powrotem i dalej nie chodzi :evil: :evil: :evil:

nie wiem już gdzie szukać przyczyny

dziś byłem na szrocie, dali mi taki sam mechanizm z silnicziem

podpiołem pod kostkę i nic!!!!!

to znaczy że mechanizm mam dobry, tym bardziej że wcześniej podpinałem mechanizm na krótko pod akumulator i chodził w lewo i prawo aż miło

pamiętam jak podłączłem pod aku, to plus dałem na pierwszy styk w kostce, a minus na czwarty styk

i mechanizm chodził

po włączeniu przełącznikiem, w kostce mam prąd na drugim i czwartym styku

może tu jest coś pochrzanione :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukac przekaznika swiatel drogowych??;>

czesc ja naprzydlad nie posiadam przekaznikow od swiatel, ani drogowych ani mijania, ale mozesz sprawdzic, skrzynka przekaznikow znajduje sie pod dolna oslona deski rozdzielczej, przy nogach kierowcy.

@taktus

podlaczales vaga? na twoim miejscu poszukalbym przyczynu w kablach, tzn, probowka (miernik) i jazda, czy to przestalo dzialc nagle czy tak juz miales? jezeli przestalo dzialc nagle to poza przekaznikiem sprawdzilbym bezpiecznik( instukcja nie podaje osobno tylnej i przedniej czyli powinien byc nr. 24 o wartosci 25A)a potem jechalbym po kablu! moze poprostu masz jakies zwarcie, Vag bedzie bardzo pomocny, sprawdz co sie dzieje w kostce ktora podpinas bezposrednio do wycieraczki. Zycze powodznia, Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapamiętajcie: audi nigdy nie montowało fabrycznie przekaźników świateł mijania i drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapamiętajcie: audi nigdy nie montowało fabrycznie przekaźników świateł mijania i drogowych.

to jest mozliwe :D ale ksiazka mowi o tym ze powinny byc, nawet sa miejsca na nie :P

pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźniki mogą być ale do świateł dziennych na Skandynawię, do halogenów przód i tył.

Ale jak w B5 znajdziesz oryginalnie zamontowane fabryczne przekaźniki dla mijania lub drogowych, to wyślę ci flaszkę z mojego wesela. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, bezpieczniki znajduja sie po pokrywka w boczku deski rozdzielczej od strony kierowcy. nalezy uzyc plaskiego srubokreta i podwarzyc, ostroznie aby nie polamac, pokrywka trzyma sie na trzech metalowych "zatrzepach" (nie wiem jak je nazwac :P). Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...