Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S6 C7 i RS6 C7


Rekomendowane odpowiedzi

VW/Audi zapowiedział stworzenie silnika V8 do Bentley'a Continentala 4.0T. Ma on być w dwóch wariantach 4.0 single turbo - ok 415KM i 4.0 Twinturbo o deklarowanej mocy od 555KM.

Oba mają trafić również do sportowych wersji Audi A6. Pierwszy z nich ma napędzać nowe S6 C7, drugi zaś do RS6 C7. Na razie to spekulacje, ale raczej najbardziej prawdopodobne.

Źródło: <a href="http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/AllCars/255159/">Autocar</a> <a href="http://www.audiboost.com/content.php?820-Audi-to-get-a-new-turbo-4.0-liter-TFSI-V8-by-way-of-Bentley">AudiBoost</a>

Przykładowe rendery S6 C7:

AudiS6FrontAutolifestyle2-1.jpg

AudiS6RearAutolifestyle3-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakryczne jest to auto.Szkoda ze w najlepszym wypadku bedzie mnie stac na takie 10 letnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za sznurek się pod nim ciągnie :mysli:

Podpis :)

555KM w RS ?! :thumbdown:

Liczyłem że jako C5 miało 480, C6 580 to ta bedzie mieć coś ponad 600, albo i nawet 680 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. "downsizing". W przypadku S6 to ma jeszcze sens, tym bardziej, że ma konkurować z nowym 550i 4.4 Twinturbo, ale do RS6 mają tak rewelacyjny silnik jakim jest 5.0 V10 Biturbo i będą wykrzesać prawie tą samą moc z 4.0T :thumbdown:. To papugowanie za BMW już mnie powoli zaczyna irytować. Np 4.0 single turbo idealnie pasowałby do RS5, a wstawili jakieś nie trzymające mocy wysokoobrotowe gówno, bo BMW M3 tak ma. Po czym BMW ogłosiło, że nowe M3 F30 będzie R6 biturbo. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabe :gwizdanie:

brzydka linia :disgust: szczególnie tył i lampy przednie bebe :no:

To już kwestia gustu, ale wg mnie dużo ładniejszy nić C6, który dopiero jest brzydki i beznadziejny stylistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc od 555KM.Więc myślę że te 580 z poprzedniej wersji mimo wszystko lekko przeskoczą.Tylko to już moim zdaniem wyścig szczurów technologiczny nic więcej.Będzie miało 0,1 szybciej do 100 od poprzedniej wersji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555KM w RS ?! :thumbdown:

Liczyłem że jako C5 miało 480, C6 580 to ta bedzie mieć coś ponad 600, albo i nawet 680

a ile ma miec 1000 ? obawiam sie ze te auta tak sie spasly ze moce juz raczej nie beda rosnac.Zato beda robic wszystko zeby spadla waga.

Tzw. "downsizing". W przypadku S6 to ma jeszcze sens, tym bardziej, że ma konkurować z nowym 550i 4.4 Twinturbo, ale do RS6 mają tak rewelacyjny silnik jakim jest 5.0 V10 Biturbo i będą wykrzesać prawie tą samą moc z 4.0T :thumbdown:. To papugowanie za BMW już mnie powoli zaczyna irytować. Np 4.0 single turbo idealnie pasowałby do RS5, a wstawili jakieś nie trzymające mocy wysokoobrotowe gówno, bo BMW M3 tak ma. Po czym BMW ogłosiło, że nowe M3 F30 będzie R6 biturbo. :polew:

a ja uwazam ze za***iście , w koncu to auto zacznie sie prowadzic :good: bo nie wiem czy wiedz ale obecne RS6 to wielka kupa pod tym wzgledem :rolleyes: to auto dla mistrza prostej i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za sznurek się pod nim ciągnie :mysli:

:polew: :polew: :polew: C7 samo w sobie jest piękne :kox: tylko cena :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze za***iście , w koncu to auto zacznie sie prowadzic :good: bo nie wiem czy wiedz ale obecne RS6 to wielka kupa pod tym wzgledem :rolleyes: to auto dla mistrza prostej i nic wiecej.

Chyba każde RS6 kuleje pod tym względem. Zamierzeniem tego auta ma być szybkie przemieszczanie rodzinki na autostradzie. Od zakrętów są inne auta. M5 jest troche lepsze pod tym względem, ale rewelacji i tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5 i E63 to polykacze zakretow.Tak na prawde to audi chcialo pobic rywali moca i kupa z tego wyszla w dodatku C6 to jeszcze stara szkola audi czyli silnik daleko przed przednia osia.ja widze same plusy w V8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Rs6 słyneło z tego że zawsze było najmocniejsze w sewj klasie.

A teraz co...555

O ile sie nie myle to nowe M5 ma 570 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabe :gwizdanie:

brzydka linia :disgust: szczególnie tył i lampy przednie bebe :no:

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko moc sie liczy !!. wystarczy ze je odchudza i bedzie dopieprzac zdrowo , do M5 i tak sie nie zblizy pod wzgledem prowadzenia , ale napewno Q ratuje dupe temu autu - podobnie jak w przypadku RS6 C6 ktore zostalo zjechane za slabe prowadzenie ale swietne osiagi . Typowo autostradowy bolid i wsumie 90% klientow jest zadowolnych napewno , bo nie wierze ze nie . I tak te zakrety lyka szybciej niz wiekszosc samochodow na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa najlepsze jednostki Audi to R5 turbo... Takie jak w s2 :cool1: Silnik w miare lekki a mocy mu nie brakuje... Teraz to juz taka rzezba w g.ownie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nowe RS4 ja bym widzial z R5 podkreconym na 450KM i ok 1550 kg wagi :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...