Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm - gdzie znajduje się moduł domykania szyb?


Gość Danynx

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj kumpel będzie montował mi alarm. Prosił tylko żebym dowiedział się gdzie znajduje się moduł domykania szyb i co (jak?) trzeba rozebrać żeby się do niego dostać. pozdrawiam

p.s. alarm ma opcję domykania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam Komfort u siebie podpięty pod alarm, a wpiełem sie gdzies koło różowej wtyczki od centralnego na dole pod nogami kierowcy, niepamiętam dokładnie kolorów przewodów, w każdym razie prubówka, podłączasz ją do masy i szkasz w wiązce wychodzącej z przednich drzwi, domykanie jest sterowane minusem, wiec zamykanie centralnego i domykanie szyb na jednym przwodzie i musi działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam Komfort u siebie podpięty pod alarm, a wpiełem sie gdzies koło różowej wtyczki od centralnego na dole pod nogami kierowcy, niepamiętam dokładnie kolorów przewodów, w każdym razie prubówka, podłączasz ją do masy i szkasz w wiązce wychodzącej z przednich drzwi, domykanie jest sterowane minusem, wiec zamykanie centralnego i domykanie szyb na jednym przwodzie i musi działać

jest problem. alarm ten kupiłem na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=90301528&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. . Problem jest z domykaniem szyb. Centralka ta bowiem ma sygnał na c.z. tylko na 0.7 s i 3,5 s. Nie ma mozliwości ustawienia sygnału na 25-30 s. Kanał dodatkowy (tj. m.in. na domykanie szyb) ma sygnał na 5 s (brak możliwości ustawienia 30s.) Tak więc przy obecnym sygnale szyby tylko dosłownie na chwileczkę się załączają i stoją. Dodam że mam moduł domykania szyb w standardzie (po przekręceniu kluczyka domykają sie ) Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić alarm, nie wiem czy opłaca Ci sie szukanie jakiegos modułu podtrzymującego sygnał na domknięcie szyb,ewentualnie kup od nich ten moduł komfortu, u mnie moge zmieniać czasy i mam ustawione tak że nie mam problemu z domykaniem szyb, alarm SEO Delphin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić alarm, nie wiem czy opłaca Ci sie szukanie jakiegos modułu podtrzymującego sygnał na domknięcie szyb,ewentualnie kup od nich ten moduł komfortu, u mnie moge zmieniać czasy i mam ustawione tak że nie mam problemu z domykaniem szyb, alarm SEO Delphin

mam rozumić że zostałem oszukany? przecież każdy samochód wyposażony w moduł domykania szyb potrzebuje sygnału 30s. Tak więc deklaracja sprzedającego, że alarm posiada możliwość domykania jest nieprawdą. tak? Ile może mnie kosztować przystosowanie tego alarmu do możliwośći domykania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to nie mam pojęcia, pytanie jest czy wogóle można go jeszcze jakoś przystosować do domykania szyb, a co do oszykania, skontakuj się z sprzedawcą i powiedz mu o tym, może Ci coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były na allegro proste moduły domykania szyb, i chyba nawet na forum był prosty schemat takiego układu na popularnej kostce 555 jest to właśnie układ który przedłuża impuls pochodzący z centralki alarmu koszt takiego układu kilkanaście złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...