Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bład 01562 wymiana zamka drzwi czyszczenie mikrostyku demontaz tylnej tapicerki


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Zamek podlaczylem ale nie wkladalem i strzela przy zamykaniu i otwieraniu to normlane jezeli nie jest wlozony ? Jutro bede wkladac ale ciekawosc mnie przerasta ? świeżo wyciagniety z b6 anglika i dzialal tam 

Edytowane przez EmilU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozony  nowy zamek od innej b6 i dalej strzela moze gdzies masa ? Sciagnalem gume na slupku ladnie wszystko w smarze popsikalem kontakt sprayem i dalej nie ma efektow . nie wiem gdzie szukac pomoze ktos lub cos podpowie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dorzucę swoje 5 groszy do tematu , a mianowicie wymieniałem zamek od strony kierowcy i rzeczywiście bez demontażu ramki szyby jest bardzo ciężko odpowiednio go wsadzić na miejsce a jeszcze nie ma jak wyczepić cięgna klamki . Polecam demontować ramkę godzina roboty więcej ... co do demontażu tapicerki jeśli chcemy wymontować i nie uwalić klipsów warto próbować ciągnąć najpierw za jeden potem za drugi bok a na koniec za spód , mi się udało wymontować bez szwanku wszystkie całe . dorzucam kilka fotek z operacji . Pozdrawiam 

20191102_130948.jpg

20191102_133011.jpg

20191102_133024.jpg

20191102_134721.jpg

20191102_140145.jpg

20191102_140150.jpg

20191102_140156.jpg

20191102_140335.jpg

20191102_140340.jpg

20191102_161742.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a może mi ktoś podpowiedzieć jak można otworzyć drzwi kiedy są przekręcone obie blokady safe? Nie idzie ani od zewnątrz ani od środka, tapicerkę już zerwałem umiem ręką sięgnąć zamka ale co Robić bez rozwalania zamka żeby blokada puściła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm troszkę niecodzienne pytanie... Za każdym razem gdy podchodzę do próby naprawy drzwi odpinam klemę od akumulatora ale czytając forum nikt nigdzie nie pisze że to robi i zaczynam się zastanawiać czy nie robię tego niepotrzebnie :D.  Czy trzeba to robić? I tak po każdej operacji kasuję błędy.

Walczę aktualnie z oboma tylnymi zamkami i mam błędy 01813 i 01814. Kupiłem sobie do sprawdzenia używany zamek na Alledrogo i pomimo podpinania go do drzwi i czyszczenia błędów nadal mam te same błędy... zaczynam się zastanawiać czy czasem moja interpretacja błędów nie jest błędna :( Czy posiada ktoś rozpiskę jakie sygnały wchodzą do zamka na którym pinie wtyczki i na których idzie zasilanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...