Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jak naprawić uszkodzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak proponujecie załatwić i usunąć takie uszkodzenia jak niżej?Czy brać gotówkę czy np.robić na faktury w Audi Centrum Wrocław?Czy wogóle AudiCW dobrze mi to zrobi?To moja pierwsza stłuczka (pójdzie z ubezpieczenia OC klienta) szkoda mi tylko tego bo do tej pory miałem bezwypadkowy wozik a teraz to już kiepsko....

Ile wg Was powinna wynieść wycena?Czy jakieś części nowe mogę chcieć?Z góry dzięki...wolałbym mieć dobry wóz i bezwypadek niż takie coć kufa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki net mi tak kijowo chodzi że trzeci dzień nie umiem wrzucić zdjęcia na imaging...przytarcie między przednimi a tylnimi drzwiami pasażera...czy robić to w Audi Wrocław?Czy dobrze mi to zrobią?Poztaram się jakoś dodać te zdjęcie!

65603821fr2.th.jpg

90378831bz9.th.jpg

63040120ci7.th.jpg

No udało się wklejić!!!![br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 19:16 _________________________________________________I jak nikt nie ma doświadczenia jak Audi usuwa szkody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO Wrocław dobrze mi to zrobią?Jak nie z mojej winy to mam nadzieję że nic nie zapłacę....Czy w takim wypadku trzeba malować całe drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO powinni dobrze zrobic ale z tym tez jest teraz roznie.

Nic nie zapłacisz jesli ubezpieczyciel zgodzi sie na wycene zrobiona ASO,wedlug nich musisz przedstawic im wycene naprawy z ASO i oni to niby weryfikuja a czy sie zgodze tego nie wiadomo(wiadomo jak sie teraz ubezpieczalnie wymiguja).

Co do pomalowaniw to najprawdopodobniej beda robic wkurzki baza a całe beda malowac bezbarwnym.

Zycze powodzenia i jak najlepszago rozwiazania sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie po podpisaniu pełnomocnictwa w ASO oni się dogadują między sobą?...a czy ASO może mi coś kazać zapłacić jeśli na coś się nie zgodzi ubezpieczalnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat protokułoceny szkody jednej z firm i w jednym z punktow jest "przed dokonaniem napraw na podstawie rachunkow prosimy o przedłozenie kalkulacji wstepnej napraw w celu weryfikacji"

Nie powiem ci na 100% ze tak jest ale wydaje mi sie ze moga miec jakies aluzje,wiadomo my tez mozemy sie odwolywac do ich wyceny szkody to oni chyba tez moga sie niezgodzic z nasza wycena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki czyli po wycenie Audi zapytam u tych drani czy tyle wybulą....Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Proponuję najpierw pójść do ASO a później do ubezpieczyciela sprawcy i wtedy będziesz miał porównanie ile planują Tobie wypłacić. Jak będą więcej dawać niż Ci ASO wyceni to polecam brać kasę do łapki :naughty: ale czy aby chcieli wypałacić więcej... :mysli: może jakąś 100 lub 2 uda się dodatkowo zgarnąć. A jak będą oferować mniej niż koszt naprawy w ASO to naprawa na rachunki.

Pozdrawiam

michau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze dużo zdjęć z każdego możliwego konta, żeby

było dobrze widać uszkodzenie.Zapewniam Cię że bardzo

się przydadzą przy odsprzedaży auta, zresztą protokół

z policji też jest dodatkowym atutem. Natomiast jeśli

nie chcesz mieć kłopotu z papierami, załatwianiem itp.

to znajdź warsztat który ma umowę z ubezpieczalnią.

Ponoć się już tego nie stosuje, ale wiem z doświadczenia

że jeszcze to działa. Wtedy stronami są serwis i ubezpieczenie

a oni już sobie krzywdy nie dadzą zrobić.

Powodzenia :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak wóż stoi w Audi Centrum Wrocław jutro mam odebrać....TUW przelał mi cześć kasy tj.1000 i chcięli zamknąć sprawę.Upoważniłem audi do odbioru reszty.Czy w momencie odbioru autka muszę im zapłacić tą moją cześć(przelaną) czy też mam jakiś termin?Np.pasowałoby mi 2tyg.????[br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 22:07 _________________________________________________Auto stoi w ASO Audi Centrum Wrocław drugi tydzień!!!!!!Trzeci raz malują wg przepisu i im się zwarza lakier!!!A miała być szybka rutynowa robota no szok!!!

Najlepsze to wczoraj kazali mi przyjechać po auto poczym dzwonią ....znowu nie wyszło a już byłem we Wrocku ok.60km!!!Jeszcze mam cierpliwos bo to Audi...ale niewiem jak długo :wallbash:

teraz termin mam na czwartek...gościuwa próbowała mi wcisnąć auto "jak jest" i podjechać jak mi "nie będzie potrzebne za miesiąc dwa"!!!!!!!!No coś mnie bierze :bicz2:

Już się napieprzają ze mnie: czy będę jeszcze Audi kupował,...albo co za goście jak nie umieją pomalować!?!Bo bez auta dwa tygodnie się tłukę do pracy...szkoda bo zła opinia o marce idzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się napieprzają ze mnie: czy będę jeszcze Audi kupował,...albo co za goście jak nie umieją pomalować!?!Bo bez auta dwa tygodnie się tłukę do pracy...szkoda bo zła opinia o marce idzie.....

Nie o marce a o "fachowcach" heh i tyle w tym temacie. Wystosuj jakies pisemko ladne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że tak:

1. OC pokryje cały koszt bez względu ile on wyniesie, jeśli oczywiście coś będzie zawyżone ubezpieczalnia wyśle rzeczoznawce.

2. Jak będzie dobrze wymalowane autko to jest taki sposób by sprawdzić czy dobrze nałożyli lakier, chodzi mi o odcień. Zrób Swojej Audi zdjęcie z fleschem w nocy i jak drzwi będą miały minimalnie inny odcień nie widoczny dla oka na zdjęciu drzwi będą się mienić.

Oczywiście na zdjęciu musi być widoczny również element nie malowany by był widoczny kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...