Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ciekawe miejsce na CB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przejrzałem już wiele wątków na forum z waszymi pomysłami jak zamontować cb radio i nigdzie nie natknąłem się na radio zamontowane pod panelem sterowania klimatyzacji nad popielniczką. Miałem tak zamontowane radio w Golfie IV i było to idealne miejsce, i stąd pytanie czy ktoś już próbował upchnąć tam swoje radyjko. Ja mam presidenta johny II zgrabne radio i w sobotę spróbuje coś podziałać żeby je tam opchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dylemat bo johnnego II mam wpasowanego w tą małą szufladkę na dokumenty z lewej zmieniam teraz radyjko na harrego III i tu jest zonk radyjko urosło i już się tam nie zmieści :( Co do twojego miejsca to u mnie nie przejdzie ja nad popielniczką mam od razu klimatrnik. Ale pomysł dobry można pomyśleć daj znać jak uda ci się je tam wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej miałem tak zamontowane radio w golfie IV. A w audi boje się trochę ciąć ten plastik bo może są tam kable od klimatyzacji. Tak czy siak w sobotę biorę się roboty. A co do tego schowka na dokumenty to mi nie chciało wejść do niego radio brakuje jakieś 2-3mm. Jest jeszcze jedna opcja z półką pod kierownicą ale jak tam zamontuje to znowu problem jest z gruszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej miałem tak zamontowane radio w golfie IV. A w audi boje się trochę ciąć ten plastik bo może są tam kable od klimatyzacji. Tak czy siak w sobotę biorę się roboty. A co do tego schowka na dokumenty to mi nie chciało wejść do niego radio brakuje jakieś 2-3mm. Jest jeszcze jedna opcja z półką pod kierownicą ale jak tam zamontuje to znowu problem jest z gruszka.

Nie ma problemu. Ja mam radio przypięte od spodu tej półki, obok cięgna otwierania maski i złącza diagnostycznego. Gruszka leży w kieszeni drzwi, kabel jest elastyczny i się nie plącze przy otwieraniu/zamykaniu.

Przeszukując forum widziałem patent na panel od radia schowany w popielniczce, reszta w schowku. Super rozwiązanie, ale dla mnie niewykonalne, za dużo rzeźby :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zamontować pod podłokietnikiem :decayed: ale juz było o tym dobrze poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent z radiem pod podłokietnikiem widziałem już na forum. W moim poprzednim aucie też często tak montowali ludzie ale mi się nie podoba. W sobotę spróbuje zamontować pod klimatronikiem albo zboku tunelu obok nóg pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu. Chciałem zapytać o pomysł umieszczenie w B7, CB-radia w schowku, rozebrania gruszki i mikrofon jakoś sprytnie włożyć w osłonę kierownicy (między zegarami a kierownicą), a przycisk wykorzystać z przycisku kierownicy (zestawu głośnomówiącego). Głośniczek wylądowałby przy lampkach na podsufitce, a antenką z jakimś splierkiem w antenie dachowej (AVANT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło fotela pasażera to chyba jedno z najlepszych miejsc odnośnie wygody obsługi minusem jest to że radio jest bardzo na widoku i ze przeszkadza pasażerowi :( . Przymierzyłem dzisiaj radio harrego III do popielniczki i wystaje trzeba by trochę kosz przyciąć jutro mam cały dzień wolny więc będę kombinował. Do tej pory mam zamontowane radyjko tak jak antonio ale harry III już się tam nie mieści. [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:16_________________________________________________Więc już zamontowane cb w schowku tak jak zrobił to kolega z forum. Dlaczego w schowku bo to harry III z poprawionym ASC ze zmianą kanałów w gruszce, radyjko podpięte pod zapłon więc schowka ie trzeba nawet otwierać :cool1:

1fc96369c23d9e21med.jpg

c7baba9566d1f9famed.jpg

Jeśli takie usytuowanie radyjka będzie uciążliwe to montuje je tak jak kolega Darecki20005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a gdzie konkretnie podpiąłeś zasilanie?

Z lewej strony jak ściągniesz osłonę kierownicy są tam kable kostki bezpieczniki podpinasz gdzie ci pasuje do + p[o stacyjce a masę na każdej śrubce znajdziesz od karoserii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...