Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, k232 napisał:

Jak cewka jest już na wykończeniu to na vagu powinien pojawić się błąd, wypadanie zapłonu.

Nie zawsze - u mnie błędu nie było a cewka padła.  Wymieniłem ( 2dni temu) i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jacek70 napisał:

Nie zawsze - u mnie błędu nie było a cewka padła.  Wymieniłem ( 2dni temu) i jest ok.

A miałeś takie same objawy jak @rafalinsky1906 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k232 napisał:

A miałeś takie same objawy jak @rafalinsky1906 ??

Nie u mnie to był moment. Wszystko ok nagle jedna cewka odmówiła posłuszeństwa.  Z tym że jak sięgnę pamięcią w stecz to czasem zdarzało się że silnik nierówno pracował przez parę sekund.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypadanie zapłonu sprowadza się jedynie do cewki/wiązki/świecy?


Nie tylko.
Zapłony mogą wypadać przy nieszczelności dolotu lub złego działania ezektora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2017 o 07:16, Shhaddoww napisał:

Nie tylko.
Zapłony mogą wypadać przy nieszczelności dolotu lub złego działania ezektora

Jak sprawdzić ten ezektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie wiecie coś na temat wymiany cewek w a4 1.8t czy ta akcja dalej trwa i czy moje auta się kwalifikują, mam dwa samochody na zdjęciu zamieszczam szczegóły. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedźi

Screenshot_20180201-223436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja trwa cały czas. Dzwonisz do pierwszego lepszego aso audi w twojej okolicy i podajesz vin i masz informacje czy przysługują ci jakieś akcje serwisowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w mojej B7 szwajcar wcześniej skorzystał z akcji serwisowej i wymienił cewki. Taką informację otrzymałem z ASO. Dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potwierdzam - akcja cały czas trwa, a silnik 1,8T BFB jak najbardziej się do niej kwalifikuje. W ASO w Lublinie dowiedziałem się jednak, że w moim aucie została już przeprowadzona wymiana (Szwajcar to zrobił). Posiadam teraz cewki o oznaczeniu 06A 905 115D więc to by się zgadzało z tym co wcześnie inni pisali, że takie cewki są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, matt89 napisał:

Czy trzeba mieć założone oryginalne cewki żeby wymienili?

Tak ori i dodatkowo o nr które są objęte akcją serwisową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzis bylem w ASO i stwierdzili ze nie ma takiej akcji w moim aucie.

 

B6 BFB 2004 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzwoniłem brak możliwości BFB świece z wadliwymi numerami padły jak muchy po założeniu lpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że nie jesteś tutaj zbyt długo ale minimum ingerencji własnej. pierwszy post albo szybkie googlowanie... Akcja dotyczy wszystkich silników 1.8t z dwoma obostrzeniami - nikt przed Tobą nie wymieniał cewek i musisz mieć wadliwe modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie roczniki 1.8t w B7 były objęte i czy w ogóle były. Jak ja dzwoniłem to powiedzieli, że nie ma żadnej akcji dla mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że żaden rocznik B7 nie był już objęty akcją serwisową na cewki. Przerabiałem temat w poprzednim Audi, z tym że była to A3 z oznaczeniem AUM - i tam bez problemu podano mi informacje przez telefon. I dwie cewki które już były wymienione, mieli w systemie, i wszystkie informacje jakie podali pokrywały się z książką serwisową. I wtedy kobieta wspominała że najlepszym sposobem bycia "na czasie" z aktualnymi akcjami serwisowymi na swój samochód jest dzwonienie i po prostu zapytanie czy naszemu samochodowi przysługuje obecnie jakaś akcja serwisowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś i babka powiedziala że przez tele. Nie moze mi takich informacji udzielić bo nw Czy to moje auto haha a zadała chyba z 5 pytań czy jestem w dowodzie napisany itp. Jak by było jakąś tajemnica kazała przyjechać do serwisu osobiście. Najbliżej 60 km będę gnal żeby powiedzieli tak lub nie też tak mieliście czy nor. Lanie telefonicznie mieliście informacje?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...