Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

czy takie akcje serwisowe maja jakies limity rocznikowe czy cos? b5 z 97' biora na takie akcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 nie, no nie licząc zapewne silnika 1.8t AWT bo tu są cewki nowego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozpoznać oryginalne cewki, nie wiem jakie mam, mają napis SWAG czy jeszcze inne oznaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za reklamę, ale nie mam z niej żadnych zysków, a może komuś się przydadzą tanie oryginalne cewki

http://allegro.pl/show_item.php?item=5804964615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ten wątek ma już 11 stron, mam wrażenie, że wszystko zostało już napisane wraz z numerami cewek :) Aby sie dowiedzieć czy akcja nadal działa :) należy udać się do ASO z numerem VIN (warunek, musi być przy tym właściciel auta) i przede wszystkim sprawdzić czy auto już takiej akcji serwisowej nie przeszło.

Numery cewek które nie podlegają wymianie: http://pl.scribd.com/doc/51072764/28E9

Jeśli waszych numerów nie ma na liście, warto sprawdzić w ASO ;)

Myślę że w wątku zostało napisane już wszystko i można go zamknąć, niedługo będzie 2 razy dłuższy przez te same pytania ;) Niestety im dłuższy wątek tym więcej pytań, bo nikomu nie chce się czytać :(

Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem przeczytałem wszystko nie chcę zadawać głupich zbędnych pytań ale.... Czy ktoś się orientuje czy w Szczecinie bądź w pobliżu znajduje się ASO audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na struga obok stacji bp masz krotoski cichy serwis audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania 4 nowe cewki z wymiany serwisowej. jeżeli jest ktoś zainteresowany to cena na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja serwisowa dalej trwa wiec można śmiało dzwonić i umawiać się, ja mam wymienione niedawno wszystkie 4 cewki na nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja trwa w dalszym ciągu.

Moje auto 2006 1.8T BFB ( rocznik wg Audi 2007) nie jest objęte tą akcją, posiadam nowszego typu cewki zapłonowe - taką odpowiedź uzyskałem a ASO Olsztyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam info! Akcja trwa Szczecin ASO, moja niunia Silnik BFB 2003r co się okazało miała przeprowadzoną akcję w 2012r u pierwszego właściciela w Niemczech ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś w Krakowie u Bełtowskiego? Pytam, bo mój AVJ łapie się na akcję, ale nie wiem w jakie dokładnie cewki mam się wyposażyć :P (niedawno padła mi ostatnia oryginalna cewka 06B905115R).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Poznaniu wymienili wszystkie, pomimo tego, że dwie ewidentnie nie były ori.

Zmień od razu świeczki, zużyte ciągną więcej prądu. Wprost z cewek :hi:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym ASO w Poznaniu byli tacy miłośliwi?

W Przeźmierowie na Poznańskiej :)

Mało tego, jako, że auto mam przytargane z USA to musieli wpierw akcję przenieść na Europę czy jakoś tak, trochę to trwało ale chłopaki stanęli na wysokości zadania :hi:

Jednak należy mieć na uwadze fakt, że na wszystko musi się zgodzić centrala w Niemcowni, ASO samo z siebie bonusów nie daje...

Beyer, a pamiętasz numery oryginalnych cewek? :decayed:

Szczerze? Nie sprawdzałem :decayed: A nawet gdyby to już bym zapomniał, bo to było trzy lata temu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...