Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Herman a nie kojarzysz jakie były nr.cewek zapłonowych u Ciebie i jakie są teraz po wymianie? i jaka była pierwsza akcja bo też mam 1.8T AVJ.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja dotyczy wiekszosc benzyn;) z Cewkami ktore mialy wady produkcyjne...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw bo wiem ze ludzi którzy są umowieni przyjezdzaja i sprawdzaja cewki... dopiero na miejscu sie okazuje czy wymiana czy nie... po vin`e tylko sprawdzaja czy autko jest zakwalifikowane na akcje serwisowa :)

najlepiej sprawdzic na powyzszej stronie (pare post`ow wczesniej) i dopiero dzwonic sie umawiac :)

powodzonka bo u mnie sie okaze w poniedzialek czy wymiana czy nie :mysli::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzwonilem i Pani mi powiedziala ze moja :audi: miala juz przeprowadzone wymiane cewek na akcji serwisowej w 2000r. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

z tego co się wypytałem w ASO , jeśli np. rok temu lub 2 lata temu wymieniłeś cewki na nowe to ci tylko sprawdza i nie wymienią , tylko cię poinformuja że te cewki nie obejmuja akcja fabryczna , potem sprawdze jakie nr.cewek miałem i na jakie wymienili , aha sprawdze i napisze o tej pierwszej akcj co miałem w aso jak wróce do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na środę jestem omówiony na sprawdzenie cewek może wymienią heh :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

stare cewki miały nr. 06B 905 115 L rok.2003

nowe cewki mają nr. 06A 905 115 D

AUDI sprowadziłem z Niemiec we Wrześniu 2008, a o akcji dowiedziałem sie od kolegi , akcje fabryczna miałem przeprowadzona 19.11.2008 we Wrocławiu , nr.51B7 sprawdzenie układu klimatyzacji i drożności odpływów wody z klimatyzacji - z tego co pamietam długo to trwało - 4 godz , warto się spytać w ASO czy była robiona , aha z tego co pamietam to jak przyjechałem do serwisu , to odrazu spytali się skąd Pan wie o tej akcj , kto Panu powiedział - kiedyś niechetnie informowali o akcjach

wczoraj przy wymianie cewek pełna kultura , zero zbednych pytań , doradca serwisowy powiedział sprawdzimy jak trzeba to wymienimy i na koniec odprowadził mnie do auta przed salon i wreczył kluczyki, naprawde było miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer i jak u Ciebie?

u mnie zadna cewka nie kwalifikowała się do wymiany :wallbash: [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:18_________________________________________________

ja korzystam z Noma2 w Katowicach na ulicy Roździeńskiego i mogę polecić to ASO

A nie jest to ASO VW?

zadzwoń i zapytaj- ja byłem z salonie VW ale mieli serwis OOOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego Herman u mnie są inne te numerki tych cewek tj.06B 905 115J i 06B 905 115R i przy okazji się dowiem jak z tą klimą(akcja51B7)na pewno poinformuje o tych akcjach w ASO ale dopiero w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci kolego krzysiekml

że tych cewek ci nie wymienią bo są już poprawine 06B 905 115R i akcja fabryczna nie podlegają ale trzeba sprawdzić , może sie myle

te cewki 06B 905 115J to ci nie powiem, bo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu jest napisane że aso audi jest na kościuszki

jasne na kosciuszki jest salon glowny a blacharnia i serwis jest na rozdzieniu... tez tutaj zalatwiam przeglad itp :)

tu mnie tez zaprosili i tu maja dział czeci do Audi :wink4:

nie wiem dlaczego tak maja na stronie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu jest napisane że aso audi jest na kościuszki

jasne na kosciuszki jest salon glowny a blacharnia i serwis jest na rozdzieniu... tez tutaj zalatwiam przeglad itp :)

tu mnie tez zaprosili i tu maja dział czeci do Audi :wink4:

nie wiem dlaczego tak maja na stronie :chytry:

czyli dzwonić pod nr.na Roździeńskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dzwonić pod nr.na Roździeńskiego?

oczywiście tak zrób - ja tam dzowniłem i tam się umówiłem zresztą jak zawsze :)

postaraj sie umówić na poniedziałek - ja jadę na 8.00 może uda się nam spotkać - w 2 raźniej ;)[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:35_________________________________________________skąd wiesz?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje są sprawne :wink4:

Poza tym również nie podlegają wymianie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...