Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośny rasowy wydech w TDI ?


Gość Damian A4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian A4

:hi:

Na forum jest dużo specjalistów wiec chce aby się wypowiedzieli

Mianowicie nudzi mnie cisza w środku auta i chciałbym cos zrobić z wydechem aby był głośny i wydawał dobry dzwięk

Kat wycięty na poczatek :kox:

Co byscie polecali zrobić? Inny tłumik końcowy???

Czekam na propozycje bo jestem ostro zdeterminowany :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat był wielokrotnie poruszany :szukaj: ale jesli mam ci zaoszczędzić szukania to powiem że komentarze zawsze jednakowe że z diesla nie uzyskasz fajnego głosu takiego jak w benzynie, mozesz pokombinować z końcówkami sportowymi ale podejrzewam ze to tez cię nie zadowoli do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że warta... Wpisz sobie na youtube 2.5 sound tam jest takie jedno nagranie z b5 jak ładnie może to chodzić...

Takie coś fakt że na wolnych klekot słychać ale chyba może się podobać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W R4 TDI mozna zapomniec o fajnym dzwieku (chyba, ze swist turbiny na przelocie + klekle jest ok), w V6 TDI jest lepiej, mozna zrobic przelot (od kolektora prosta rura, na koncu tlumiki przelotowe) i bedzie brzmial w miare fajnie (w koncu to V6, na filmiku kolegi u gory fajnie slychac, ze to V) albo mozna poleciec ostro po bandzie i zalozyc Millteka

Milltek Audi A5 3.0 TDi - sound like a diesel?

z tym, ze w 2.5 V6 TDI nie uzyskasz takiego dziweku, bo bedzie klekot, tutaj jest common rail i ten klekot jest duzo cichszy na postoju, moj ojciec ma 3.0 V6 TDI i jak jest rozgrzany to na postoju jest tylko delikatne cykanie a dzwiek podczas ognia jest za***isty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że warta... Wpisz sobie na youtube 2.5 sound tam jest takie jedno nagranie z b5 jak ładnie może to chodzić...

Takie coś fakt że na wolnych klekot słychać ale chyba może się podobać?

Popieram że się da wymodzić ładny dźwięk. Mnie tam się podoba jak gada na tym filmiku. U mnie na przelocie tak śmigało AUDI A4 AVANT 1.9 TDI AFN QUATTRO na ŚNIEGU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przelot

pokaze kilka opcji bo juz motalem sie z wydechami

Tak jest teraz

Było tak

Tak bez zadnych tłumików

A tak bez kata i z srodkowym i Brak koncowego

bawcie sie :kox:

A w 2,5 to bedzie miazga... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Czyli co???

Wywalam kata ma się rozumieć i co w jego miejsce? Zostawić puche czy wstawić rurke??

Srodkowy wywalam i w jego miejsce kwasówke? :mysli:

W tygodniu coś przydziałam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalasz kata i wstawiasz rurke

wywalasz srodek i tez rurke

a koncowe mam takie cos

http://allegro.pl/awg-tlumik-sportowy-rurowy-uni-przelotowy-cz-wa-i1534819208.html

na 2 filmiku był tylko jeden tłumik.

na pierwszym pordzieliłem i zrobiłem wydech na 2 strony... na 2 tłumikach jest ciszej

Zeby nie było, 1.6 exclusive sport... to jest Diesel :tongue4: tylko 1.6 na klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że warta... Wpisz sobie na youtube 2.5 sound tam jest takie jedno nagranie z b5 jak ładnie może to chodzić...

Takie coś fakt że na wolnych klekot słychać ale chyba może się podobać?

na tym filmiku daje ostro.. tez tak bym chcial.. za niebawem zmieniam plecionke i przy okazji wycinam kata.. i moze bym cos pokombinowal.. tylko co.. srodkowy-rurka.. a koncowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No daje daje aż żałuje że nie kupiłem autka z takim silniczkiem :slina:. Niestety nie mogę Ci doradzić bo się na tym totalnie nie znam :( Pozostaje Ci słuchać rad kolegów. Chyba, że może napiszesz do tego gościa z YouTube może się uda jakieś info wyciągnąć co on tam zmajstrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...