Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośny rasowy wydech w TDI ?


Gość Damian A4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Inspektor nagraj jakiś filmik z dźwiekiem tego wydechu jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wycięcie kata + środkowego tłumika coś daje? Końcowe bym sobie chciał zostawić. Magic wypowiedz się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wycięcie kata + środkowego tłumika coś daje? Końcowe bym sobie chciał zostawić. Magic wypowiedz się :P

Ja tak mam. Dla mnie prawie nie ma różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lipa.

A gdyby tak końcowy zastąpić jakimś sportowym bi tego bym nie chcial wycinać lepiej niech zostanie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostawienie koncowegonic nie da:decayed:

trzeba ciac i spawac całosc:wink:

jakis tam kolejny film :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopy macie jakies spy foto jak zrobiliscie u siebie przelot chocby nawet zostawiajac ost.tlumik.

ja sie przez weekend umordowalem bo nie mialem pomysla jak ominac belke by rurki fajnie wpasowac w tlumik :facepalm: i teraz auto w pada w takie wibracje ze nawet z pod dywanika kasa zgubiona wylatuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z hałasem na przelocie? Da się jeździć autostradami czy raczej już krzykacz jest? Do benzyny wstawiłem tylko końcowy przelot i już nie dało się jeździć.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal parę puszek zwiększ średnicę i będzie się darło :D a tak na serio to pogadaj z kimś kto robił wydech do 1.9 , podjedź posłuchaj czy Cię zadowala i działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachowuje się wydech na małych sprężarkach. Wsadzisz większą turbinę będzie inaczej np GTB2260vk jest cichsza od BRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie taki klank mnie interesuje wiec jezdze z otwarta szyba i bede gonil wlascicieli takich przerobek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopy macie jakies spy foto jak zrobiliscie u siebie przelot chocby nawet zostawiajac ost.tlumik.

ja sie przez weekend umordowalem bo nie mialem pomysla jak ominac belke by rurki fajnie wpasowac w tlumik :facepalm: i teraz auto w pada w takie wibracje ze nawet z pod dywanika kasa zgubiona wylatuje .

Przeszukaj mój wątek B5, miałem pełny przelot - żadnych tłumików:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopy macie jakies spy foto jak zrobiliscie u siebie przelot chocby nawet zostawiajac ost.tlumik.

ja sie przez weekend umordowalem bo nie mialem pomysla jak ominac belke by rurki fajnie wpasowac w tlumik :facepalm: i teraz auto w pada w takie wibracje ze nawet z pod dywanika kasa zgubiona wylatuje .

Przeszukaj mój wątek B5, miałem pełny przelot - żadnych tłumików:naughty:

Adam przegladalem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej słychać na parkingu podziemnym aż ludzie się śmieją:P

u mnie to samo, kazdy mysli ze jest blow-off:grin:

podstawa do duze DP 2,5 cala i wywalic reszte tłumików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem chwilowo 3" na 3 przelotowych tłumikach. Wydech buczał, był baardzo głosny. Po krótkiej drodze do katowic na bucie dużo nie słyszałem, przy pełnym obciążeniu i nagrzanym silniku=wydechu dawał o sobie znać. Turbina była jeszcze wtedy seryjna, nic szczególnie nie gwizdało. Teraz czekam na kontakt w sprawie gotowego zestawu, albo będę oddawał do speca i zejdę na 2,5" w tym lub następnym miesiącu.

Wydaje mi się że to co jest w a3 wyżej to zwykły przelot bez tłumików. Przynajmniej podobny dźwięk wydają seaty wielkich "tunerow" diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz 2.5 tdi v6 czy jaki kolwiek inny v6 tdi to ma to sens i brzmi super sam osobiście mam u siebie zrobiony przelot i rzekomo

od tego brzmi duzo lepiej a ten z filmiku juz brzmi grubo. wywalenie samych katalizatorów nie da nic poza wpływem gotówki. u mnie po sprzedaniu 3 katów wpadło 1300zł ;) a jeśli masz 1,9 czy 2,0 to odpuść temat będzie brzmiało to fatalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...