Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Brak świateł drogowych.Przekaźnik do wymiany-gdzie szukać?


tureczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!To moj pierwszt post ale potrzebuje waszej pomocy!!Posiadam [A4 95r.102KM 1.6] od niedawna i siadły mi długie swiatła z tego co sie dowiedzialem ze to przekaznik ale nie wiem gdzie go szukac w aucie;/ wiem ze to moze banalne i smiweszne ale jezeli ktos moze mi pomoc to bede bardzo wdzieczny pozdrawiam!!

Nazywaj poprawnie tematy. Ten prefiks,który podałeś w opisie stosuj zawsze na początku tematu. Ten poprawiłem.

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przkaznikow swiatel czy to mijania, czy drogowych, jak kolega wyzej napisal, sprawdz przelacznik, a najpierw bezpieczniki, a czy mozesz blysnac swiatlami dlugimi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to moze byc przekaznik...i chcialbym to spr.;)ale nie wiem gdzie go szukac??wie ktos gdzie tego szukac??;>[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 20:51 _________________________________________________Moge blysnac;) ale nie wiem gdzie szukac bezpiecznikow??[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 20:53 _________________________________________________przelacznik normalnie pyka wiec nie wiem czemu nie wrzuca mi swiatel chyba ze to nie chodzi o uszkodzenie mechaniczne:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli blyska znaczy ze dochodzi prad i do swiatel jest dobrze, rozbierz wlacznik i zobacz w srodku,tam sa normalnie styki i lubia sie nadpalac, czasami wystarczy przetrzec papierem sciernym i dziala, a czasami nowa manetka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...