Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?


peAce

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jakiego paliwa używacie koledzy do swoich aut? Chodzi mi na jakich stacjach je kupujecie ( orlen, BP idp ) oraz jakie ( zwykłe czy klasy premium ) ? Nasze wypowiedzi dadzą nam obraz jakie paliwo jest teoretycznie najlepsze dla naszych "klekotów" TDI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich tematów było na pęczki... :gwizdanie: Każdy leje co mu pasuje i ma swoje zdanie na ten temat. Ja często tankuje się za wschodnią granicą i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie leje paliwo z BP oraz Orlen. Najlepiej jeżdzi mi sie na Verwie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leję vervę on i bp ultimate. zauważyłem jednak, że przy paliwie z bp auto pali ok 0,2 litra paliwa więcej. dlatego po dwóch miesiącach wróciłem do tankowania na orlenie i póki co tak zostanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leję vervę on i bp ultimate. zauważyłem jednak, że przy paliwie z bp auto pali ok 0,2 litra paliwa więcej. dlatego po dwóch miesiącach wróciłem do tankowania na orlenie i póki co tak zostanie :good:

Tez to zauważyłem. Jeszcze jeżdżąc passkiem wydawało mi się, ze lejac paliwo z BP jest większe spalanie. Obecnie w audi to sie potwierdza :mysli: Ciekawe czemu tak jest.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leję vervę on i bp ultimate. zauważyłem jednak, że przy paliwie z bp auto pali ok 0,2 litra paliwa więcej. dlatego po dwóch miesiącach wróciłem do tankowania na orlenie i póki co tak zostanie :good:

Tez to zauważyłem. Jeszcze jeżdżąc passkiem wydawało mi się, ze lejac paliwo z BP jest większe spalanie. Obecnie w audi to sie potwierdza :mysli: Ciekawe czemu tak jest.... ?

tez zauwazylem wyszlo mi kiedys ze przeklamuja na dystrybutorach bo lalem do karnistra i wiedzialem ile na innych stacjach pod korek wchodzi i wyszlo ze na BP wchodzi wiecej niz norma przewiduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell Diesel Extra :good:

To samo leje :good: nie narzekam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły ON , tylko i wyłącznie na Neste :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że nie ma sensu stosowania "ulepszonych paliw" typu V-power , Verva , Ultimate itp. ... lepiej co trzy , cztery tankowania zapodać jakiś uszlachetniacz :wink4: .... osobiście polecam STP i LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supradiesel ON ,dieselgold ON na Statoil, czesto Verve ON na Orlenie i zwykły ON, czasami ON w Tesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprpo tych dwoch wczesniejszych wypowiedzi z przeklamywaniem dystrybutorow na bp ..cos w tym musi byc bo nie dawno przy mnie gosciu zrobil wielka afere ze tankuje auto zawsze do pelna i w zyciu jeszcze mu tyle do baku nie weszlo :gwizdanie: gosc nie wydawal sie na niezrownowazonego raczej , bo przy kierowniku stacji mowil ze jest prawnikiem i ze tak tego nie zostawi,nie wiem co bylo dalej bo nie chcialo mi sie czekac ale tankuje tak na wszelki wypadek na innych stacjach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...