Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Charakterystyki silników diesla montowanych w Audi


Musashi

Rekomendowane odpowiedzi

dla chcących wiedziec jakie są zakresy obrotów użytecznych silnków montowanych w naszych :a4fan: przydadzą się wykresy charakterystyk

silniki montowane w a4 B5

19tdi90kmjh5.jpg19tdi110kmzd0.jpg

25tdi150kmpu8.jpgajms.jpg

silniki montowane w a4 B6

19tdi100kmos1.jpg19tdi130kmnf2.jpg

76351726.jpgavfiu2.jpg25tdi155kmph3.jpg

25tdi163kmuf2.jpg25tdi180kmhp1.jpg

silniki montowane w a4 B7

20tdi16v140km.jpg20tdi16v170km.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla chcących wiedziec jakie są zakresy obrotów użytecznych silnków montowanych w naszych :a4fan: przydadzą się wykresy charakterystyk

Witam Cię Musashi, masz może taki wykres dla 1,9 SDI (chodzi mi żeby nie miał turbiny) Chciałem wstawić do łodki ale nie może mieć turbiny bo nie będzie prawidłowego chłodzenia a niechce mi się instalować dodatkowej chłodnicy. Pozdrawiam skbart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja bym poprosił coś do ABC 2.6 jak mozna

Proszę bardzo.

wykres_b5_abc.jpg

___________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję informacji na temat silnika AHU 90KM,jego charakterystyka, zalety, wady na co zwracać uwagę podczas eksploatacji , czym różni się od innych typów silników produkowanych i montowanych w audi w roku 1998.Pytam bo niedawno nabyłem Audi a4 b5 avant 90KM r.1998 przebieg 270000km i chciałbym się trochę dowiedzieć co i jak. Z góry dziękuję za wszelkie info na temat tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję informacji na temat silnika AHU 90KM,jego charakterystyka, zalety, wady na co zwracać uwagę podczas eksploatacji , czym różni się od innych typów silników produkowanych i montowanych w audi w roku 1998.Pytam bo niedawno nabyłem Audi a4 b5 avant 90KM r.1998 przebieg 270000km i chciałbym się trochę dowiedzieć co i jak. Z góry dziękuję za wszelkie info na temat tego modelu.

przeciez masz charakterystyke tego silnika.

a pozostale pytania nie w tym miejscu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Interesuje mnie lista wszystkich opcji silników 1,9 tdi w audi a4, w których są pompowtryski... buszując po tym zacnym forum przyrządziłem sobie takową listę. Mam prośbę do doświadczonych klubowiczów o jej weryfikacje - czy jest prawidłowa i czy kompletna:

AUDI A4 1.9 TDI 101 KM AVB

AUDI A4 1.9 TDI 115 KM AJM / ATJ

AUDI A4 1.9 TDI 116 KM AJM

AUDI A4 1.9 TDI 130 KM AVF / AWX

dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Interesuje mnie lista wszystkich opcji silników 1,9 tdi w audi a4, w których są pompowtryski... buszując po tym zacnym forum przyrządziłem sobie takową listę. Mam prośbę do doświadczonych klubowiczów o jej weryfikacje - czy jest prawidłowa i czy kompletna:

AUDI A4 1.9 TDI 101 KM AVB

AUDI A4 1.9 TDI 115 KM AJM / ATJ

AUDI A4 1.9 TDI 116 KM AJM

AUDI A4 1.9 TDI 130 KM AVF / AWX

dzięki :hi:

116 KM BKE

i jeszcze 116 BRB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem,mianowicie mam silnik 2.0tdi ale nie wiem jakie ma oznaczenia czy mozna to gdzies odczytac czy to blb czy moze bre? wiem ze napewno jest w ksiazce serwisowej ale od tego silnika nie podisadam tej ksiazki.

czy ma ktos jakis pomysl jak rozpoznac moj silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem,mianowicie mam silnik 2.0tdi ale nie wiem jakie ma oznaczenia czy mozna to gdzies odczytac czy to blb czy moze bre? wiem ze napewno jest w ksiazce serwisowej ale od tego silnika nie podisadam tej ksiazki.

czy ma ktos jakis pomysl jak rozpoznac moj silnik?

a zerknij na górną część osłony paska rozrządu tuż przy osłonie silnika, pod maską oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz znalazlem.byla przekladka wlasnie,nr znajduje sie przy gniezdzie filtra oleju jakby na kolnierzu gdzie przykreca sie skrzynie.okazalo sie ze to silnik bkp :o nigdy o takim nic nie slyszalem czy ktos wie moze cos na temat tego silnika i jego budowy jesli chodzi o slynne walki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...