Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy w B7 1.9 tdi występowała skrzynia 6 biegowa?


Martin_Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w Monachium był nalot policji na komisy z autami, jeden wielki plac , setki aut, kilkanaście komisów.

morał taki ze co trzecie auto było z przekręconym licznikiem :embarrassed: trzeba naprawdę zwracać uwagę co sie kupuje bo można naprawdę sie przejechać.

Zboczyłem z tematu :decayed: 5ka skrzynia jest niezastąpiona w miescie , myślę ze na polskie drogi jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Monachium był nalot policji na komisy z autami, jeden wielki plac , setki aut, kilkanaście komisów.

morał taki ze co trzecie auto było z przekręconym licznikiem

w DE sa place, na ktorych ich wlasciciele sprzedaja auta (skup-sprzedaz samochodow) a w PL sa place gdzie wlasciciel oddaje swoje auto do komisu w celu jego odsprzedazy (roznica) - to sie u nas zmienia ale ciagle dominuja u nas komisy

Wracajac do tematu

c4900c1aee1369adm.jpg

wyglada na to, ze skrzynie 6tki byly z silnikami 1,9 - przy okazji wg etki wynika ze kody skrzyn biegow w seacie exeo (6tki) maja w wiekszosci te same kody co z b7 mino, ze w exeo silniki sa z B8 (przynajmniej diesle)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ogłoszenie gdzie jest b7 1.9 tdi z 6tką skrzynią tzn, że była zmieniana? czy może można bylo w salonie zamówić 6tkę skrzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...