Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rdza na półce od akumulatora - jakieś porady ?


cineksk8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam taki problem. z przodu i z tyłu oraz na półce akumulatora jest mnóstwo rdzy. Co nalejlepiej zrobić z tym, czym czyścić i zaimpregnować by ta rdza dalej się nie rozwijała ?? jakim preparaten najlepiej? widziałęm kilka na allegro w spray'u. mieliście jż takie problemy, jesli tak to jak je rozwiązaliście? jakby już tą rdzę zlikwidował bym tylko farbą w spreju pomalował i by było jak nowe:]

rdza podobno powstała od poprzedniego właściciela autka ( akumulatora który się rozlał i )od którego kupiłem samochód pół roku temu. Teraz jest już wiosna więc mysle że pora cos z tym zrobić.

oto zdjęcia:

dsc05919small.jpg

dsc05920small.jpg

dsc05922small.jpg

dsc05923small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze inny srodek w zelu.. tylkko nazwy nie pamietam.. na allegro byl.. posmarowales tym zelem i po 10 minutach czytsta blacha :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:26_________________________________________________antitrust gel hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść to szczotką drucianą solidnie, zmatuj papierem ściernym, odtłuść i pomaluj tym:

http://www.farbywega.pl/produkty/produkt/lp/2/id/76

Ta farba jeszcze mnie nie zawiodła, a walczyłem z rdzą długo mając kilka Opli Omega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na co trzeba uwazać przy wyjmowaniu akumulatora? najpierw okrecać i zdjąć klemy pożniej mocowanie dolne. na cos trzeba dokładnie uważać?? ponieważ jeszcze nie wyjmowałem akumulatora. :(

Nie trzeba, trzeba poprostu zdjąć klemy, następnie mocowanie dolne, potem wyjąć jak najdelikatniej akumulator, nie bujać nim, nie walić nim o ściane ( bo i taki znam ). Obchodzić się jak z dyskiem twardym od PCeta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam półki/podstawy pod akumulator? bo tą co mam nie ma sensu już regenerować, wole zapłacić i mieć uzywaną bez rdzy, wie ktoś jaka będzie pasowac do mego modelu na allegro?

Czy taka pasuje http://allegro.pl/podstawa-akumulatora-audi-a4-b5-i1763151552.html

prosze o pomoc :) z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...