Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaż gałki zmiany biegów w Automacie


adi67

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie jest Anglik po prostu jest odwrócona cała gałka i nie mam pojecia jak ją zdjąć :wallbash:

sorry za odgrzanie kotleta,

ale poradziels sobie juz? sciagneles galke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie angol tylko jakis burak odwrotnie wcisnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal jest jak było a nie chce nic na siłe robic dopuki nie bede wiedział na 100% jak to zdjąc to nie ruszam tego puki co to działa a jak cos sknoce to bedzie wiekszy problem wiec jesli wie ktos jak to zdjąć bede ogromnie wdzięczny [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 18:34_________________________________________________Temat ciągle aktualny jak ktos moze pomóc to bedze wdzieczny[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:44_________________________________________________Czyżby nikt nie potrafił mi pomóc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że temat jest dalej aktualny...

Sposób jest dobry, tylko za delikatnie próbujecie :P u mnie też nie mogłem sobie poradzić, więc w końcu użyłem śrubokręta i obracając tą tulejkę pod gałką i podważając ją płaskim śrubokrętem zdjąłem ją na jakieś 4 mm, potem wyciągnąłem przycisk lekko i oboma rękoma do góry :D i gotowe, gałka zeszła :) nie bójcie się, że wam przycisk wpadnie do środka, bo jak się tak stanie, wystarczy dmuchnąć od strony drążka i przycisk sam się wysunie :) zakładanie w kolejności odwrotnej, gałkę trzeba mocno wcisnąć i tulejka sama wskoczy na swoje miejsce :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziek bardzo wszystkim juz sobie z tym poradziłem korzystając z waszej podpowiedzi i rzeczywiscie trzeba tyło tą tulejkę zsunąć w dół i ten guzik wyciągnąć w pozycji N a potem energicznie gałka do góry i wyszła teraz jest ok jeszcze raz dzięki i pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...