Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pytanie odnośnie Poduszek powietrznych.


hubcik121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów mam pare pytan odnosnie poduszek i ich osprzetu.Mianowicie mialem dzwonka i wywaliło poduchy czołowe kupilem caly kaplet z deska pasami wiem ze musze wykasowac w sensorze info o wystrzale poduszek.Moge podłaczyc nowe poduszki przed wykasowaniem sensora???? i czy czujniki zderzeniowe na pasie przednim moga zostac jeszcze raz uzyte bo sa całe nie polamane.Dziekuje za szybka odpowiedz bo jestem w trakcie przekladki deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna kupic sensor w dobrej cenie :wink4: pierwsza rzecza do wymiany to sensor a pozniej poduszki . Napinacze pewnie tez poszly :confused4: nic bym nie kombinowal tylko wymianka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli sensor lepiej wymienić napinacze tez poszly mam drugie pasy dobre.To powiedz mi jeszcze kolego czy te czujniki zderzeniowe na pasie sie nadaja bo wizualnie sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli sensor lepiej wymienić napinacze tez poszly mam drugie pasy dobre.To powiedz mi jeszcze kolego czy te czujniki zderzeniowe na pasie sie nadaja bo wizualnie sa dobre.

Pasy masz 3 punktowe i zadzialaly i pewnie teraz nie moze rozwinac :) dla bezpieczenstwa lepiej wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pasami się zgodzę że jak wywalą to do wymiany, ale żeby odrazu sensor? Nie raz i nie dwa kasowałem kontrolkę AIRBAGu na starym sensorze i nowej poduszce. Jeżeli nie jest uszkodzony jakoś mechanicznie to powinien być OK. No chyba że sterownik ma zapisaną CrashDate to wtedy trzeba pruć sterownik i wysłać do kogoś kto się zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK mozna wyczyscic pamiec w sterowniku ale goscie co to robia kasuja 100-150 PLN za to ( przynajmiej tak u mnie biora ) . Jak kolega hubcik121 ma wywalone poduszki i pasy to na pewno kupi caly zestaw na przod razem ze sterownikiem. Nic bym tu nie kombinowal , a oczywiscie po podlaczeniu wszystkiego podpiac kompa i skasowac bledy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK koledzy juz kupilem wszystko ale sensora niemam i go dokupie zeby był spokuj.I teraz jeszcze jedno pytanie wazne czy te czujniki zderzeniowe z pasa przedniego mozna jeszcze raz zamontowac czy trzeba drugie bo wizualnie sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie o te czujniki mi chodzi wiec trzeba ja wymienic na nowe czy moga zostac stare bo wizualnie sa nietkniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...