Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] BRA do A4 B6 ....??? gdzie kupić ?


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zakładasz bre tylko przy okazji jakiś dalszych tras to może to być dobre. Ale jeżeli zamierzasz z tym jeździć "na pokaz" to nie polecam bo możesz sobie zniszczyć autko. Pył zawsze się dostanie pod bre, i wtedy może Ci trochę "zmatowić" lakier. A druga sprawa, to czytałem gdzieś że niektóre z tych osłon mają kiepskie mocowania które są w stanie również nieźle pokiereszować karoserię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na maske, tylko pod bre nakleić folie przezroczystą, folia nie bedzie widoczna a lakier chroniony

co do Bra, sam mam ale oryginalna z salonu Audi w USA i jest bardzo dobrej jakosci. gdzies widzialem zdjecie jakiejś z allegro na aucie i sorrki ale wygladala jak zużyty kondom wiec upewnij sie ze bedzie dobra jakosc, z tego co wiem tamten gosciu juz nie sprzedaje ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładać Bre to tylko taką przywiezioną z USA, czy to z salonu czy jakiejś porządnej firmy. Podobnie jak kolega !Tommy mam Bre z za oceanu i jej wykonanie jak i materiał w porównaniu z tym co się w Polsce oferuje to niebo a ziemia ( miałem dwie robione u różnych osób i na różne auta ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bra to tylko prawdziwa skórzana a nie jakieś eko gówna, druga sprawa to koniecznie trzeba pod nią zabezpieczyć czymś maskę bo brud który się pod nią dostanie będzie rysował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...