Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z deską - odstający plastik.


adi311287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z odstającym plastikiem w miejscu łączenia od strony pasażera przy AirBagu (patrz foto). Dodam że gdy sie go wdusi to powróci do pierwotnej formy ale jak puszcze to znowu to samo... :/

Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? miał ktoś z Was już taki problem?

http://img854.imageshack.us/i/45865894.jpg/

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z odstającym kawałkiem przy prawym słupku to go podkleiłem. Myślę że tutaj byłoby tak samo ale mogę się mylić. Ja nie mam takiego problemu. Odkręć schowek i od dołu zobaczysz czy da się to tak zrobić. Na forum jest opisane jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? miał ktoś z Was już taki problem?

Klejenie dechy się kłania. Wywalić poduchę, klej, pędzelek i ognia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to zrobic? :]

Demontujesz kolejno elementy by dostać się do wnętrza dechy, być może musisz wywalić całą deche, pędzelek klej, podklejasz i składasz do kupy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to zrobic? :]

Demontujesz kolejno elementy by dostać się do wnętrza dechy, być może musisz wywalić całą deche, pędzelek klej, podklejasz i składasz do kupy :rolleyes:

a da sie sciagnac samą tą prostokątną zaślepkę od AIRBAGU?

Ja od tej strony nie próbowałem ale od dołu jak zaczniesz demontować to będziesz miał wszystko jak na dłoni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdemontuj to jak koledzy podpowiadaja i klejem to maznij :) ...ja tak zrobilem koledze, ale ja mialem taki specjalny klej podobny wygladem do butaprenu, co tasmy kleja w kopalni na odstawie (pod ziemia) sluzace do transportu wegla. Jezdzi rok i problem z glowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uszkodzenie jest wynikiem wystrzelonej poduszki i konsola sie zdeformowała. zdemontuj kolego te zaslepke odkrec schowek i uzyj grzałki by to odkrztałcic na ciepło byc moze ze i bedziesz potrzebował jakis klej jak koledzy mowia ale musisz to podgrzac by było elastyczne,ale podgrzewaj to ostrożnie by nie przypalic konsoli i by nie zmieniła odcienia. to ci duzo ułatwi. życze powodzenia przy naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze jest to spowodowane przez... słońce;)

musisz sciagnac boczna osłone konsoli, odkrecic schowek, ukaze Ci sie poduszka... odkrecasz cos koło 15 srub (wszystkie trzymaja poduche i taka alu belke :kox: ta zaslepka poduszki trzyma sie na srubach od dołu, odkrecasz ja i masz to odkształcenie na wierzchu... no i kleisz

jak sciagniesz schowek bedziesz wiedział które śruby krecic, bez obaw :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...