Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy diodowe smoke


Miciu

Rekomendowane odpowiedzi

avant kupa

sedan - mniejsza kupa[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 17:42_________________________________________________Ps. nawet nie widziałem że to Twój temat Tomku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to są te z filmiku.

Te czerwone widziałem "na żywo", z paru metrów i powiem, że całkiem, całkiem... :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Mironem widzielismy w Częstochowie jakieś tuningowe Ledy do B7 i to była kupa :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety większośc tych lamp diodowych nie wygląda najlepiej :confused4: Sam bym kupił do swojego, jakby się trafiły jakieś godne uwagi.

NA dzień dzisiajszy to tylko rezanie lamp z :audi: A6 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość tych lamp jest nieadekwatna do ich ceny, ale najgorsze jest to, że są sporo droższe od lamp dla innych marek, np. do BMW. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te W Filmiku to są Kolegi Tygrys..lampki sa Marki Dectane..i kolega podobno miał problem z nimi

potwierdzam :wink4: na niemieckim forum mnostwo jest postow o reklamacjach.

Dodam ze litec i dectane to to samo.

Rozejrzalbym sie na twoim miejscu kolego za firma depo, bo oni aktualnie cos tam z ledami wyrezali- chlopaki na niemieckim forum chwala jak na razie sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej kupić z A6?

Lampy z A6 nie pasują musisz je wybebeszyć i przerobić żeby pasowały do B7. poczytaj wątek z linku wyżej.. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Łodzi jeździ jedna A6 C5 na lampach tego typu:

http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-led-audi-a4-b7-smoke-avant-new-i1525977811.html#gallery

Wydaje mi się, że są jeszcze ciemniejsze ale wyglądają na żywo naprawdę konkretnie. Auto jest całe czarne, lamp praktycznie nie widać - dopiero jak zapali światła pięknie oświetlają nas LEDy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lampy led dymione i mi się podobają :decayed:

d91ba3e8d9e3c1fbmed.jpg

Ale to sprawa gustu jednym się podoba innym nie ale najważniejsze że podoba się właścicielowi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego,też przymieżam się do kupna ledów.

Im więcej o nich czytam tym mniej ich pragnę.Ale co nato poradzić poszukać odpowiednich zakupić założyć wieczorem nacieszyć oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze mnie sie tez te ledy nadal podobają ale bardziej mnie wkurza jak coś w mojej audi jest nie halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...