Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dolna listwa drzwi.


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. przez zime stało się u mnie tak ze listwa boczna ta u dołu drzwi zaczęła minimalnie odstawać jakby się odkleiło (być może że gdzieś mocniej o snieg uderzyłem drzwiami) i zima załatwiła ją tzn zaczęła się tam dostawać woda która zamarzała i na długości ok 10 listwa odstaje. I teraz czy całkiem ją zdemontować i założyć na nowo (tak mi podpowiedział blacharz) czy próbować ją podkleić? Może lepiej zdjąć ją i zabezpieczyć powierzchnie pod nią żeby rdza się nie wdała? A listwe monować na silikon czy jak najlepiej o zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa od strony drzwi jest metalowa i rdzewiej. Część metalowa odkleja się od samej listwy.

Dlatego zaczęła CI odstawać.

Mam to samo z przednią prawą.

Nie mam na razie czasu sprawdzić, czy da się ja zreanimować, czy pozostaje tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A montaż takiej listwy to na silikon czy jak ją zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro raczej nie znajdziecie tych listew.po drugie uzywki dlugo nie pociagna,najlepiej odrazu jechac do ASO.a montujesz je na spinkach plastikowych.jak zdejmiesz stara listwe to bedziesz widzial jak zalozyc nowa. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie ile kosztują takie listwy w ASO? Dokładnie chodzi mi o te do przed lifta.

gdzieś, kiedyś słyszałem, że podobno są jakieś zamienniki co nie mają w środku tej metalowej listwy.

Orientuje się ktoś?

[mod]jakiego modelu dotyczy temat ? !!!!!! [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro raczej nie znajdziecie tych listew.po drugie uzywki dlugo nie pociagna,najlepiej odrazu jechac do ASO.a montujesz je na spinkach plastikowych.jak zdejmiesz stara listwe to bedziesz widzial jak zalozyc nowa. :cool1:

tutaj chodzi o model B6 nie B5 :gwizdanie:

A montaż takiej listwy to na silikon czy jak ją zamontować?

listwa dolna drzwi w B6 jest montowana na dwóch srubach które po otwarciu drzwi sa widoczne od środka po prawej i lewej stronie drzwi na dole :gwizdanie:

004scaled600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie ile kosztują takie listwy w ASO? Dokładnie chodzi mi o te do przed lifta.

gdzieś, kiedyś słyszałem, że podobno są jakieś zamienniki co nie mają w środku tej metalowej listwy.

Orientuje się ktoś?

Ja też potrzebuje takie listwy tylko ze do sedana B5?? Jeżeli ktoś ma takie to proszę o kontakt I CO Z TYMI ZAMIENNIKAMI- istnieje coś takiego bo na allegro cena mnie przeraziła 400zł :slina:

72ceb23a6314f155med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tez mam pytanie o demotaż listwy ale chodzi mi raczej o tę na środku drzwi.

Cuber posłuże się Twoim zdjeciem a chodzi o listwę w zielonej ramce

http://imageshack.us/photo/my-images/546/004scaled600.jpg/

znalazłem odpowiedź tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127121.0;highlight=b6+listwa+drzwi i widzę że jest klejona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO do B5 jedna listwa na tyl kosztuje 90 zł, przednia ok 110 zł

jest cala z gumy, nie ma juz tej metalowej rynienki, zaczepy są tez z gumy, dzieki temu wytrzymują dłużej.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO do B5 jedna listwa na tyl kosztuje 90 zł, przednia ok 110 zł

jest cala z gumy, nie ma juz tej metalowej rynienki, zaczepy są tez z gumy, dzieki temu wytrzymują dłużej.

pzdr.

Kolego trochę zaniżyłeś ceny z aso przód kosztuje od 140 do 150 a tył 90 do 100 chyba że masz jakieś układy i super rabat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa listwa dolna w ASO kosztuje ok 440zł...poszaleli. Pozostaje mi kupić używkę i pomalować. Orientuje się ktoś ile może kosztować malowanie takiej listwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak dobrze poszukasz to znajdziesz używki z b7 nawet w swoim kolorze. Ja mam założone i ladnie pasuja. Dałem 200 zł za 4. Jedyna rzecz to musisz zakładać komplet bo przód nie pasuje do tylu z b6

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się wyhaczyć na allegro taką listwę, nawet w moim kolorze za 118zł z przesyłką pobraniową. Założyłem i wszystko gra:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli zostawiasz swoje z b6 to musisz się z tym liczyć że za chwilę będziesz miał kolejne do wymiany. Te listwy są kiepsko skonstruowane i się rozłażą po kolei.

ja jeździłem z taką rozlezioną po prawej stronie chyba z rok i w ciągu tego roku poszła mi z lewej następna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tą swoją odstającą przednią od kierowcy jeździłem ponad 1,5 roku. Jak na razie reszta jest ok, ale jak długo ...nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tych(NIE ORI) z allegro za 300zł? koszt zrobienia takich to 30-40 zł za komplet ale najpierw trzeba mieć ORI żeby mieć co kopiować

jak dobrze poszukasz to jest kilka wątków na temat tych z allegro :thumbdown:

jak ci się rozchodzą listwy to już lepiej poszukaj z B7

12_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...