Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Awaryjne podniesienie maski


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem na forum i znalazłem jedynie watek o awaryjnym podnoszeniu maski w B6, a ja mam problem w B5.

Auto od dłuższego czasu zaskakuje bezawaryjnością bo nie pamiętam kiedy podnosiłem maskę do góry, a teraz się okazuje, ze nie mogę jej podnieść np żeby dolać płynu do spryskiwaczy. Ciągnę za dźwignię i słyszę dźwięk odbijającego mechanizmu tak, że maska podnosi się standardowo te kilka cm, ale jak próbuje ją podnieść za wystająca "klamkę" to niestety coś ją blokuje.

Wielokrotne zamykanie i próby otwarcia nie dały żadnych rezultatów.

Co z tym zrobić bo bo mam już dość głupich komentarzy, że przynajmniej mam pewność, że się podczas jazdy nie otworzy :(

Byłbym bardzo wdzięczny za ewentualne zdjęcia tego mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taka sytuacje ze mi sie zamek troche skrzywil i nie moglem otworzyc.Musisz mocno ciagnac do siebie ten uchwyt od zamku.U siebe az urwalem ten plastik i potem musialem wymienic zamek i teraz smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakas metoda bez urywania ?[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:06_________________________________________________Udało się ponieść bez urywania "klamki" ale było cięzko. Potrzebny był płaskownik ok 60cm, kóry trzeba wlozyc przy reflektorze i pchnąć blokadę. Proponuję każdemu profilaktycznie przesmarować sobie ten mechanizm na klapie :)

Już zaczyna mnie nudzić to, że auto się nie psuje obym nie wykrakał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem taki problem ale ja musiałem wywindować autko w gore po czym ściągnąć osłonę dolna co prawie nic nie dało bo nadal nie widziałem zamka dopiero po ściągnięciu zderzaka ujrzałem i drutem długości około 80 cm pchnołem zamek dodam ze okazało się ze spadła linka :confused4:

nie wiem ile miejsca było u Ciebie w 1.8 ale u mnie w 2.6 bardzo mało było widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...