Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pokrowce


P_R_Z_E_M_O

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko koledzy. Chciałbym sobie kupić pokrowce z eko skóry . Widziałem takie coś o kogoś i naprawde mi się spodobało. Macie może jakieś swoje doświadczenia w tej kwestii. Sam osobiscie jestem wrogiem pokrowców ale chce spróbować jeszcze tego. Jesli macie jakieś pewnych sprzedających polecajcie. pozdrawiam :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem temat, że ktos chce zakładac pokrowce do B8 ( bo tak jest w temacie) zapytałem się... kto tego lamusa wpuścił na forum?? :decayed:

Dopiero po zaglądnięciu do środka zauważyłem, że sprawa się rozchodzi o B5 ale dla mnie to i tak nie zmienia faktu, że takiej patologii sie nie robi i żadnych pokrowców z pseudo skóry się nie zakłada :sick3:

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczyłem temat, że ktos chce zakładac pokrowce do B8 ( bo tak jest w temacie) zapytałem się... kto tego lamusa wpuścił na forum?? :decayed:

Dopiero po zaglądnięciu do środka zauważyłem, że sprawa się rozchodzi o B5 ale dla mnie to i tak nie zmienia faktu, że takiej patologii sie nie robi i żadnych pokrowców z pseudo skóry się nie zakłada :sick3:

Amen

Wybacz, ale trąci mi to fanatyzmem (do tego jeszcze to słownictwo...). :thumbdown:

Osobiście pokrowców bym w swoim aucie nie założył.

Skoro jednak ktoś chce to u siebie zrobić, to wychodzę z założenia, że jego auto - jego sprawa.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAki fanatyzm kolego i dlaczego słownictwo CI nie odpowiada ,myśle że jest na tyle zrozumiałem że je pojmują nawet tacy jak Ty :) wybaczcie za błąd w temacie. Znalazłem juz firme która szyje na wymiar i świetnie pasują.

Podrzuć co za firma tak z ciekawości. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:13_________________________________________________a o fanatyzm posadził steve69 nie Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem sie co o tym myslę bo kolega chciał wiedzieć.

Dla mnie jak i dla 80% użytkowników tego forum (jak nie 90%) pokrowce to ZŁO :przebiegly: taka sama sprawa jest z różnymi chromami typu allegro itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem sie co o tym myslę bo kolega chciał wiedzieć.

Dla mnie jak i dla 80% użytkowników tego forum (jak nie 90%) pokrowce to ZŁO :przebiegly: taka sama sprawa jest z różnymi chromami typu allegro itp itd :)

Nie mam ochoty się kłócić ale to jest tak zwany fanatyzm :przebiegly:

Zauważyłem nie raz na forum ze ludzie własnie pisza ze pokrowce :sick3: chrom z alledrogo :sick3: światła z LEDów :sick3:. Tylko że zauważyłem troche inne przyczyny takiego stanu. Nie jest tak ze te 90% osób tak myśli bo pewnie sami mają takie wynalazki itp tylko paru "guru" tak powiedziało i jest swięte a potem poklepywanie sie na wzajem po ramieniu i przyklaskiwanie jak ktoś komus dosra że ma coś co na forum uchodzi za świętokradztwo względem Audi :polew:

Kazdy robi co chce ze swoim autem, ale jak pyta to dostaje takie a nie inne odpowiedzi. No ale cóż mamy wolność słowa i to szanujmy :przebiegly:

Z mojej strony koniec OT i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że jakiś guru coś powiedział albo zakazał.

Są jakieś zasady stylu, wyczucie dobrego "smaku". Jedni to mają a inni nie.

To nie dotyczy tylko wyglądu auta ale wielu innych dziedzin: domu, podwórka, ubioru, zachowania.

Mój ulubiony przykład: białe kozaczki, skarpetki i sandały, spodenki w kwiatki z t shirtem w paski.

Nie jedna osoba powie: ale obciach, jak można było wyjść tak ubranym. A osoba tak ubrana nawet nie będzie wiedziała o co chodzi.

Stąd te kłótnie na forum, szczególnie że mało która krytykowana osoba zauważy i zrozumie swój (powiedzmy) błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że jakiś guru coś powiedział albo zakazał.

Są jakieś zasady stylu, wyczucie dobrego "smaku". Jedni to mają a inni nie.

To nie dotyczy tylko wyglądu auta ale wielu innych dziedzin: domu, podwórka, ubioru, zachowania.

Mój ulubiony przykład: białe kozaczki, skarpetki i sandały, spodenki w kwiatki z t shirtem w paski.

Nie jedna osoba powie: ale obciach, jak można było wyjść tak ubranym. A osoba tak ubrana nawet nie będzie wiedziała o co chodzi.

Stąd te kłótnie na forum, szczególnie że mało która krytykowana osoba zauważy i zrozumie swój (powiedzmy) błąd.

Ok rozumiem Armi ale nie zauwazyłes że jednak baaardzo duza część osób niema nic konstruktywnego do powiedzenia tylko typowy przykład wyżej

takiej patologii sie nie robi i żadnych pokrowców z pseudo skóry się nie zakłada sick3"
pokrowce to ZŁO

i tym podobne kwiatki. Żeby nie odbiegac od tematu więc pokrowce. Pokrowce, pokrowcom nie sa równe i niema co generalizować. :przebiegly:

I własnie tak mamy wyżej typowy przykład przyklasku :wink4:

Ja niemam pokrowców i raczej nie założę ale zapytałem kolege jakie chciał założyc żeby konstruktywnie je ocenić a nie palnąć że to ZŁO :przebiegly:

Mnie też rażą niektóre trendy do kiczu jak np Ty wymieniłes no ale jak to mówią sa ludzie i ludziska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest ciężko coś komuś przetłumaczyć, żeby nie urazić itd. Pewnie dlatego tak często używa się stwierdzenia, że o gustach się nie dyskutuje.

Ja nie uważam, że pokrowce to zło. Po prostu nie pasują ale jeśli ktoś chce... Jego sprawa, tylko wiadomo mój samochód świadczy o mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest ciężko coś komuś przetłumaczyć, żeby nie urazić itd. Pewnie dlatego tak często używa się stwierdzenia, że o gustach się nie dyskutuje.

Ja nie uważam, że pokrowce to zło. Po prostu nie pasują ale jeśli ktoś chce... Jego sprawa, tylko wiadomo mój samochód świadczy o mnie :wink4:

Lepiej bym tego nie ujał :good:

Koniec OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie wiem o co chodzi z tymi pokrowcami na tym forum.

Ja u siebie mam matę na siedzenie kierowcy. A jak będę miał malucha to pokrowce założę, bo szkoda mi tapicerki jak mi maluch uświni. Resztą w cordobie u znajomego wsiadł kolega i powyciągał nitki z tapicerki swoją kurtką (a dokładnie rzepem) i od tamtej pory też założył pokrowce żeby tapicerki nikt mu nie zniszczył[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 13:02_________________________________________________Uważam że lepiej zniszczyć sobie pokrowiec niż tapicerkę. No ale to już jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje.

Tylko jak pisałem pokrowce pokrowcom nie równe i niema co generalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje.

Tylko jak pisałem pokrowce pokrowcom nie równe i niema co generalizować.

Ja u siebie w A4 założyłem pokrowce za 50 zł komplet z allegro najtańsze. Oczywiście po roku już są do wyrzucenia, ale tapicerka jest nieuświniona i niezniszczona.

Teraz doszła A6 i już sobie pobrudziłem tylną kanapę, ale chyba też założę, chociaż na tylną kanapę bo tam najczęściej wrzucam butelki po napojach i inne śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje.

Tylko jak pisałem pokrowce pokrowcom nie równe i niema co generalizować.

Ja u siebie w A4 założyłem pokrowce za 50 zł komplet z allegro najtańsze. Oczywiście po roku już są do wyrzucenia, ale tapicerka jest nieuświniona i niezniszczona.

Teraz doszła A6 i już sobie pobrudziłem tylną kanapę, ale chyba też założę, chociaż na tylną kanapę bo tam najczęściej wrzucam butelki po napojach i inne śmieci.

skąd ja to znam :embarrassed:

Mam na myśli brudzenie itp. Sam sie zastanawiałem nad pokrowcami jakis czas temu. Korciło mnie na te skuropodobne, potem welurowe az w końcu odpuściłem. Narazie jeszcze dzieci nie mam i nikt mi nie brudzi tak bardzo więc niema tak źle.

Ale rezygnując z pokrowców musze pomyśleć nad wymianą foteli albo praniem bo w sumie kupiłem samochód juz z upieprzonymi ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się rozwinął . Zgadzam się każdy ma swoje upodobania ,potrzeby ,gusta i inne czynniki składajace się na wybór materiału pod dupe.

Mi zależy na zakryciu niedopieralnych plam i dziury po papierosie po poprzednim właścicielu. Pracę mam jaka mam i bywa że musze wsiadać czasem brudny . Nie jestem stylistą i wiejskim tutningowcem z allegro , chodzi mi jednynie o to żę jak juz mam kupić jakies pokrowce to żeby nie żałować wydanych na nie pieniędzy. Chciałbym je w jednolitym kolorze ,nie żadne smoki węże i skorpiony i napisy typu s-type czy jak tam. Eko skóra ma tez swoje plusy , w przypadku pobrudzenia biore szmatke z jakimś środkiem i doczyszcze sobie sam,bez ściągania i prania.

Dostałem namiar na taką firme które się zajmuje takimi : www.autopokrowce.com

Mają tam nawet w galerii zdjęcia a4

Pozdrawiam koledzy i miłego dnia życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac że nie wyglądają na chałupniczy wyrób serwowany na allegro. te np całkiem fajne http://www.autopokrowce.com/eko_audi_a4_kombi_97 tylko ciekawe jak cena za takie. Choć to jest chyba jakas ekoskura a ciekawe ile takie by kosztowały w welurze w tym kolorze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 sedan

'94-'01 tył cały lub 1/3op., boczki, 2 podł. (tylny cały lub z apteczką), pas z op., kieszenie, reg. lędźwi, air bag, 4-5 zagł. (tył wpuszczane), przody sportowe +10 zł. 200,- 220,- 270,- 320,- 320,- 360,-

A4 B5 kombi

'94-'97 tył 1/3op., boczki, 2 podł. (tylny cały lub z apteczką), kieszenie, reg. lędźwi, air bag, 4 zagł. (tył wpuszczane), przody sportowe +10 zł. 210,- 230,- 280,- 330,- 330,- 380,-

A4 B5 kombi

'98-'01 tył 1/3op., boczki, 2 podł. (tylny z apteczką), pas z op., kieszenie, reg. lędźwi, air bag, 5 zagł. (tył wpuszczane), fotele sportowe +10 zł. 210,- 230,- 280,- 330,- 330,- 380,-

A4 B6 sedan

'00-'04 tył cały lub 1/3op., boczki, air bag, 2 podł., kieszenie, 4-5 zagł., pas z op., fotele sportowe +10 zł. 220,- 240,- 280,- 350,- 350,- 400,-

A4 B6 kombi

'00-'04 tył 1/3op., boczki, air bag, kieszenie, 2 podł., 5 zagł., pas z op., fotele sportowe +10 zł. 220,- 240,- 280,- 350,- 350,- 400,-

A4 B7 sedan

'04-'08 tył cały lub 1/3op., 2 podł., boczki, 5 zagł., air bag, pas z op., kieszenie, fotele sportowe +10 zł. 230,- 250,- 290,- 350,- 350,- 400,-

A4 B7 kombi

'04-'08 tył 1/3op., 2 podł., boczki, 5 zagł., air bag, pas z op., kieszenie, reg. lędźwi, fotele sportowe +10 zł. 230,- 250,- 290,- 350,- 350,- 400,-

A4 B8 sedan

'08- tył cały lub 1/3op., 2 podł., boczki, 5 zagł., air bag, pas ram., kieszenie, przody sportowe +10 zł. 250,- 270,- 320,- 380,- 380,- 450,-

A4 B8 kombi

'08- 1/3op., 2 podł., boczki, 5 zagł., air bag, pas z op., kieszenie, przody sportowe +10 zł. 250,- 270,- 320,- 380,- 380,- 450,-[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 16:34_________________________________________________ceny zależą od użytych materiałów mają welur ,laminat, eko skóre i alcantare , materiały mozna łączyc ze sobą w dowolne wzory ,wszytsko robia pod zamówienie .Kolorystyka do wyboru rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...