Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

I po spocie dopisały trzy autka. Było miło, dzięki Panowie za przybycie :thumbup:

Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym tygodniu w liczniejszym gronie :a4fan:

wlasnie bylo milo.. :D.. czekan na nastepne .. mam nadzieje ze bedzie do srody :D .. bo poznije to ja juz odpadam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5679

Top użytkownicy w tym temacie

...Było nas trzech, W każdym z nas inna krew, Ale jeden przyświecał nam cel...color] :P :gwizdanie:

...By wsiąść w Audiczke i móc na spocie Łódzkim w końcu spotkać się... :th: :a4fan::drunk:

ps. sorry panowie, nie wiem co mnie naszło... :tongue4:

W końcu udało sie nam spotkać(po bardzo długim czasie).

Choć na spocie były tylko trzy osoby to mówie wszystkim nieobecnym, że naprawde warto się spotkać i zapraszam na kolejne Łódzkie Spociki!!!

Pozdrawiam.

Dopisany: 22 Listopad 2007, 00:26 [/size]_________________________________________________...na liste mnie tez możecie dopisać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie ustalona data i godzinka z miejscowka to chetnie sie podlacze,napewno sie jakos dostosuje ale najpierw musze odebrac autko od doktora a podobno bedzie to we wtorek tj 27 listopad ;-)

Każdy czeka na propozycje ale nikt nie garnie do jakiejs konkretnej propozycji a jak na mlodego klubowicza z stazem kilkunastu dni glupio mi jest cos zaproponowac wiec nadal czekam na Wasz ruch..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok :)

Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda.

Do zobaczenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok :)

Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda.

Do zobaczenia :>

ja tez zostawiam :audi: w srode u mechanika ;) mam nadzieje ze mi zrobia w jeden dzien:D do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Bardzo chętnie zawitałbym na spociku a4-maniaków , ale w poniedziałki i środy moja żona ma angielski od 17.00 do 20.00 i niestety muszę w te dni zostać z moim niespełna dwuletnim synkiem Kacprem ( który na widok czterech połączonych kółek krzyczy " tata" - czyli kuma temat ) . W inne dni bardzo chętnie . Pozdrawiam gorąco klubowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Bardzo chętnie zawitałbym na spociku a4-maniaków , ale w poniedziałki i środy moja żona ma angielski od 17.00 do 20.00 i niestety muszę w te dni zostać z moim niespełna dwuletnim synkiem Kacprem ( który na widok czterech połączonych kółek krzyczy " tata" - czyli kuma temat ) . W inne dni bardzo chętnie . Pozdrawiam gorąco klubowiczów .

no ale spocik jest o 21.:) zawsze , mozna troche pozniej przyjechac, pewnie bedziemy tam troche siedziec :).. a jesli chodzi o inny termin to ja mam troche lipe, bo w czwartek juz wracam do domu i nie bedzie mnie na spocie lodzkim wiecej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem juz od mechanika... autko czuje sie dobrze :decayed: portfel niebardzo :slina::wallbash: do wieczorka panowie:D[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 14:13 _________________________________________________wiec kto bedzie ????

gugas napewno

ja napewno ... kto jeszcze :mysli:

????????? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i znowu...

...Było nas trzech, W każdym z nas inna krew, Ale jeden przyświecał nam cel...color] :P :gwizdanie:

...By wsiąść w Audiczke i móc na spocie Łódzkim w końcu spotkać się... :th: :a4fan::drunk:

...było :th:...nawet dostałem klubowy kalendarzyk :decayed::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEB-A4 , GUGAS dzieki za wszystko bylo naprawde milo .. mam nadzieje ze sie jeszcze na jakims spocie zobaczymy, bede myslal zeby cos zrobic w saczu i zapraszam serdecznie.. a moze sie okazac ze i do was do lodzi przyjade:D:P ... napewno widzimy sie na wiekszym zlocie :) ... jeszcze raz dzieki i jak to mowia :

" szerokosci " :drunk::audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...