Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

.....hm....ten tego, a jak ktoś się nie wpisze na listę obecności a przykopytkuje pod philipsa to go wygonicie??..............................lanie i do konta :P, albo klękanie na grochu :P

Już jesteś na liście :P Dopiero teraz jak się nie pojawisz to będzie klękanie na grochu :polew:

Lajcik jak Ci się uda to wpadaj, będzie nam bardzo miło :decayed:

Nie mówię, że nie :) postaram się być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!!

Z racji pięknej pogody wybrałem się dzisiaj na działeczkę z dzieciaczkami. No i zrobiliśmy spontaniczny mini spot bełchatowsko-janowski :naughty:

Woncki popadł w kryzys wieku średniego i kupił sobie nową furę :kox: fotki mówią same za siebie :slina::polew:

janow11.jpg

janow33.jpg

A na koniec tradycyjny wyścig na 1/4 wsi :polew:

janow22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugas zajebiaszcze fele sobie sprawiłeś-GRATY :notworthy: pięknie się fura prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rowniez dzieki za wczoraj..jak zwykle bylo wesolo:D...

Przestancie z zachwalaniem fury Gugasa bo chlopak pomysli ze fajna bryke ma i bedzie zyl z blednym przekonaniem :polew::evil: :evil:

A powaznie...fajnie sie tym jezdzi...nawet na siedzeniu obok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich którzy liczyli na mnie, ale się zawiedli, bo jak wiecie nie dotarłem, niestety było to spowodowane wizytą w gabinecie chorych sprzętów :( Moja perełka zachorowała, co najlepsze doktor postawił diagnozę, że muszę wymienić całą ramkę drzwi, aby wymienić mechanizm podnoszenia szyby, gdyż jak tłumaczył mechanizm jest przynitowany, aluminiowy i nie można przenitować (miał rację czy nie?), tylko trzeba cała ramkę wymienić, więc tak moje auto stało 2 dni i nie zostało naprawione, coś mi się wydaje, że zakasam rękawy i sam to zrobię jak większość rzeczy w moim aucie :) Ale zapytam się was czy racje miał mechanik, że całą ramkę, czy mozna przenitować??

p.s trochę się rozpisałem więc można to przenieść jak można do innego działu odpowiadającego tematowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ŁDZ ekipe A4. Jako nowy urzytkownik A4 Avant AFN Q chciałem sie przywitać. Widziałem was nie raz na spotach vw gdzie przyjezdzaliscie na wasz własny. Jak zarajestruje autko to wpadne do was na mała integracje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...