Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5679

Top użytkownicy w tym temacie

Czarno to widzę :grin: Będzie co pielęgnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie drugie czarne auto i po raz kolejny będę się wkurzał że zaraz po wyjechaniu z myjni już jest brudny :P

PS: Wam też nie działa A4K na tapatalku? Wywaliło mnie z forum, ładuje się strona internetowa normalna a przy próbie zalogowania pokazuje błąd sieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie działa. Zacząłem szukać rozwiązania problemu i okazało się, że kilka for zrezygnowało z Tapatalka, ponieważ jest jakiś poważny problem z bezpieczeństwem tej aplikacji. To zewnętrzna aplikacja i nie mam na nią wpływu. Dlatego wolę dmuchać na zimne i na chwilę obecną przeglądanie przez Tapatalk nie będzie możliwe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, OficeR napisał:

No właśnie drugie czarne auto i po raz kolejny będę się wkurzał że zaraz po wyjechaniu z myjni już jest brudny :P

Hahhahah mam to samo. Umyję auto przed spotem, zrobię 2km i brudne. No wstyd :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na 5 minut podmienić moduły składanych z pilota lusterek od kolegi 'kkam', czy byłby ktoś w stanie się spotkać na podmiankę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chudy92 napisał:

Potrzebuję na 5 minut podmienić moduły składanych z pilota lusterek od kolegi 'kkam', czy byłby ktoś w stanie się spotkać na podmiankę?

Potrzebujesz do tego drugiej b6 czy b6 z takim modułem? Jak zwykla bida to ja mam jutro wolne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję drugiego modułu od kolegi 'kkam' ze standardowym kodowaniem na podmiankę i sprawdzenie czy moje się złożą z pilota.

po wymianie modułu kierownicy coś się pochrzaniło i prawdopodobnie moduły lusterek wymagają innego kodowania niż było u mnie, a było ponoć niestandardowe.

chcemy się upewnić przed wysyłką modułów, czy wystarczy zmiana kodowania na standardowe.

Edytowane przez chudy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Montowal kots z uckiego chrom wokol szyb w b6 avant? Bylby w stanie pomoc z takim modem? Pamietam ze ktos z Ldz czesto miewal sporo czesci do b6/b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, OficeR napisał:

:hi:

Montowal kots z uckiego chrom wokol szyb w b6 avant? Bylby w stanie pomoc z takim modem? Pamietam ze ktos z Ldz czesto miewal sporo czesci do b6/b7

czesci do b6 i b7 czesto ma rafał pisz do niego to napewno dostaniesz co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E0 MISIE widziane wczoraj zaparkowane na Śląskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie przerejestrował :P ale nie musi ten sam powiat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Fajne blachy to zostawił na pewno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Szukam kogoś w łódzkim co ogarnie mi DP (mam już komplet od tomka) i kogoś kto wytnie mi to w sofcie. Najfajniej jakby to była jedna osoba :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 10:16, elcioo napisał:

Siemanko. Szukam kogoś w łódzkim co ogarnie mi DP (mam już komplet od tomka) i kogoś kto wytnie mi to w sofcie. Najfajniej jakby to była jedna osoba :D

mogę zgrać Ci soft z kompa samochodu i dać komuś do ogarnięcia (np. Galetto, forumowy kolega) a potem wgrać juz poprawiony jesli dalej masz problem.

 

 

Pytanie mam: gdzie w łodzi nalepiej przyjmą mnie na przeglądzie z blachami z lubelskiego? #pdk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktos na Bukowine w 2019? Bo sie zastanawiam nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...