Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5679

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, OficeR napisał:

Jakie orientacyjne koszta takiej imprezy?

W tamtym roku było to 360zł za cały zlot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nie najgorzej. Moze uda sie jeszcze to jakos finansowo zgrac z KSW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OficeR napisał:

To w sumie nie najgorzej.

Patrząc na to jaki jest standard i to co jest w tej cenie to można powiedzieć, że nawet jest bardzo dobrze. Rozmawiałem z kilkoma innymi klubami i jak usłyszeli o cenie i zobaczyli zdjęcia oraz listę tego co jest w cenie to było mocno zaskoczeni ? W tamtym roku w cenie zlotu dla każdego za free bez limitów były sauny, baseny i jacuzzi ?

Trzymam kciuki za to, żeby udało się przyjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Ja byłem w tamtym roku pierwszy raz i zapewne w tym roku nie może mnie zabraknąć 

Pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 01:15, OficeR napisał:

Jedzie ktos na Bukowine w 2019? Bo sie zastanawiam nad tym

Ja jadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hugo napisał:

Patrząc na to jaki jest standard i to co jest w tej cenie to można powiedzieć, że nawet jest bardzo dobrze. Rozmawiałem z kilkoma innymi klubami i jak usłyszeli o cenie i zobaczyli zdjęcia oraz listę tego co jest w cenie to było mocno zaskoczeni ? W tamtym roku w cenie zlotu dla każdego za free bez limitów były sauny, baseny i jacuzzi ?

Trzymam kciuki za to, żeby udało się przyjechać ?

No to tylko pozostaje sie zastanawiac nad tym czy ruszac swoja fure czy sie do kogos dokleic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tomaszowa standardowo powinny jechać conajmniej 2 osoby , może uda się zebrać większą ekipę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam auta do ślubu, najchętniej jakiś nowszy sedan Audi (B8 lift, C7 itd), może ktoś z forumowiczów posiada coś ciekawego i byłby zainteresowany podwózką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chudy92 napisał:

Szukam auta do ślubu, najchętniej jakiś nowszy sedan Audi (B8 lift, C7 itd), może ktoś z forumowiczów posiada coś ciekawego i byłby zainteresowany podwózką?

Może być Audi S7 ? Białe ?

mozna pisać i powołać się na niejakiego Gero - mojego kolegę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie niebawem biore slub i zdecydowalem ze wraz z przyszła żoną jedziemy naszym a4 b7 tylko nienwiem gdzie w lodzi sa jakies sklepy w ktorych znajdziemy stroiki na auto aby wygladalo slubnie. Jezeli cos wiecie na ten temat dajcie znać. Mialem okazje skorzystac z auta juz ze stroikiem bmw x6 od kolegi ale wole jechac swoim forumowym a4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 19:55, xXPiotrekXx19 napisał:

Panowie i panie niebawem biore slub i zdecydowalem ze wraz z przyszła żoną jedziemy naszym a4 b7 tylko nienwiem gdzie w lodzi sa jakies sklepy w ktorych znajdziemy stroiki na auto aby wygladalo slubnie. Jezeli cos wiecie na ten temat dajcie znać. Mialem okazje skorzystac z auta juz ze stroikiem bmw x6 od kolegi ale wole jechac swoim forumowym a4 

Pabianicka 206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mialby ktoś pozyczyc dwa kola 215/55 lub 60 w 16calach? chce kupic quattro ale facet ma dwie takie opony i dwie inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mophk napisał:

siema, mialby ktoś pozyczyc dwa kola 215/55 lub 60 w 16calach? chce kupic quattro ale facet ma dwie takie opony i dwie inne

Siema a czy nusi byc lato czy moze byc zima bo mam 16 zimowe i wydaje mi sie ze mam 215/60. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Siema a czy nusi byc lato czy moze byc zima bo mam 16 zimowe i wydaje mi sie ze mam 215/60. 

juz kupilem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...