Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.05.2021 o 11:58, OficeR napisał:

Mnie też nie porwała. Fajny jedynie był ten zlot pod Łodzią z grillem ale to już wieki temu. 

Ja też auto zmieniłem, ale pozostałem przy A4. I też synka musze ogarniać ?

Myślę że można by spróbować zebrać niektórych ?

 

Niektórych powiadasz? Ci co ostatnio byli na grillu to jak widziales ekipa warszawska, łodziaków to nas tam dużo nie było. Być może gdzieś na forum są jakieś chętne duszyczki na klubowe meetingi. Czasy naszych llicznych spotów mamy chyba za sobą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5679

Top użytkownicy w tym temacie

Taki macie zlocik 21 sierpnia, a tu taka cisza:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Adam87 napisał:

Taki macie zlocik 21 sierpnia, a tu taka cisza:eusathink:

Taki czyli jaki? Zlotów klubowych w Łodzi od dawna nie ma. No z ŁZA szału to tam nie ma

Pewnie ktoś się wybierze jak będzie miał ochote. Patrząc na liczbę zgłoszeń i znając teren to bedzie walka o przetrwanie bez obcierki :whistling:

Edytowane przez Magdalenah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2021 o 16:24, Magdalenah napisał:

Taki czyli jaki? Zlotów klubowych w Łodzi od dawna nie ma. No z ŁZA szału to tam nie ma

Pewnie ktoś się wybierze jak będzie miał ochote. Patrząc na liczbę zgłoszeń i znając teren to bedzie walka o przetrwanie bez obcierki :whistling:

No właśnie ,Magda co tam za pole jest bo na mapy google to nie wygląda ciekawie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karol1981 napisał:

No właśnie ,Magda co tam za pole jest bo na mapy google to nie wygląda ciekawie ??

Odpowiem za Magdę... pastwisko :grin: Więc Twoją kozą wjedziesz bez problemu :decayed:

Na poważnie, to widać na filmiku :wink:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy wrócić ? ale ktokolwiek jeszcze tu zagląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja zaglądam więc też mogę wrucic do gry? Wybiera się ktoś z was do Bukowiny bo ja prubuje się dostać na listę główna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 19:50, klysek napisał:

Siema cygany wracamy do gry ?

No wracamy, Panie Kłysiu :decayed:

Siema LDZ, Pozdrowienia z Irlandii :hi:

Co tam słychać w pięknym mieście zwanym Łodzią?  :grin:

Gdzie się wszyscy podziali? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy siedzą w domach, kilku serwisuje, a reszta ma inne zajęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, przecież to środek zimy, komu się chce przez godzinę telepać z zimna na parkingu pod marketem :grin:

No nic, będę zaglądał, może coś się ruszy :wink:

 

Edytowane przez Kimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szukałem tego zdjęcia po kompie, szukałem - i znalazłem :grin:

Moja pierwsza A4, zakupiona w 2010, sprzedana znajomemu w 2014 przed wyjazdem do Irlandii :kox:

BTW, znajomy użytkuje do dziś jako drugie auto, dla żony na dojazdy do pracy. Gdy odwiedzamy Polskę, zawsze mam okazję widzieć ją na parkingu pod blokiem obok. Co prawda widać, że czas robi swoje, ale wciąz jak na 1.8 20v z 1996 roku wygląda zajefajnie  :decayed: Nawet naklejka klubowa nad lewą lampą wciąż wygląda jak nowa :grin:

ada.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja aktualna "Irish Girl" :grin: - A4 B8 1.8 TFSI 120KM z 6-biegowym manualem i FWD. Generalnie fabryczna seria, bez żadnych extrasów. Kupiona w lutym 2020 z przebiegiem 146tys. Pierwsza rejestracja w 2008, zakupiona w salonie w Irlandii. Jeden właściciel od nowości :wink: (serio, mam w dowodzie rejestracyjnym :rolleyes:).

Dzisiaj zamówiłem ramki i naklejki, więc niedługo będzie "obrandowana" na klubowo, jak za starych, dobrych czasów :wink: :grin:

 

IMG_0064.jpeg

IMG_8483.jpeg

IMG_8490.jpeg

IMG_8642.jpeg

IMG_9035.jpeg

IMG_9730.jpeg

IMG_9731.jpeg

IMG_9754.jpeg

IMG_9756.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Nie wiem jak w EL, ale w Dublinie zapowiada się słoneczna, ciepła, styczniowa środa :rolleyes:

 

PS. Co prawda na razie mam wrażenie, że gadam sam ze sobą :grin: ale widzę że od czasu do czasu ktoś tu jednak zagląda, włączając osoby ze "starej gwardii" - więc będę cierpliwie czekał :wink: :kox: :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2022 o 23:27, Kimi napisał:

A to moja aktualna "Irish Girl" :grin: - A4 B8 1.8 TFSI 120KM z 6-biegowym manualem i FWD. Generalnie fabryczna seria, bez żadnych extrasów. Kupiona w lutym 2020 z przebiegiem 146tys. Pierwsza rejestracja w 2008, zakupiona w salonie w Irlandii. Jeden właściciel od nowości :wink: (serio, mam w dowodzie rejestracyjnym :rolleyes:).

Dzisiaj zamówiłem ramki i naklejki, więc niedługo będzie "obrandowana" na klubowo, jak za starych, dobrych czasów :wink: :grin:

 

IMG_0064.jpeg

IMG_8483.jpeg

IMG_8490.jpeg

IMG_8642.jpeg

IMG_9035.jpeg

IMG_9730.jpeg

IMG_9731.jpeg

IMG_9754.jpeg

IMG_9756.jpeg

Witam, widać że miałeś dobrego farta z kupnem od pierwszego właściciela bo teraz to ciężko takie auto trafic ja jak zazwyczaj kupuje to jestem już 4 właścicielem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Panowie i Panie a czy ktoś z was wybiera się na Bukowinę tatrzańska na zlot urodzinowy klubu? 

Gdybym tylko był w PL, byłbym już dawno na liście :kox:

Czy to będzie Twój pierwszy Ogólnopolski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kimi napisał:

Gdybym tylko był w PL, byłbym już dawno na liście :kox:

Czy to będzie Twój pierwszy Ogólnopolski? 

Byłem już raz w 2018 roku potem nie mogłem a przez ostatnie dwa lata to niestety pandemia covid 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...