Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

relację zdajcie z tego nocnego, tylko nie piszcie, że "nie byłeś, to nie widziałeś" - obejrzałem bolid młodzieży wiejskiej w akcji i ten filmik drugi, ale ...mało mi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

relację zdajcie z tego nocnego, tylko nie piszcie, że "nie byłeś, to nie widziałeś" - obejrzałem bolid młodzieży wiejskiej w akcji i ten filmik drugi, ale ...mało mi;]

"nie byłeś, to nie widziałeś" [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:44_________________________________________________

nie moge zdzierżyć ze nie ma naszego filmu ale zobaczcie to :D jaki filmik sobie wstawili hehe

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:43_________________________________________________

my tez mamy film :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:45_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge zdzierżyć ze nie ma naszego filmu ale zobaczcie to :D jaki filmik sobie wstawili hehe

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:43_________________________________________________

normalnie elegancki zlot przedstawicieli i ich kung-fu pand :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:49_________________________________________________czy to ta omega od strzelających gum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pandy to chyba zlot przedstawicieli handlowych :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obejrzałem sobie filmiki z tego spota i powiem Wam że wyglądało to jak zlot buraków :polew: :polew: :polew: te bardzo małe wacki kręcące się wkółko i ta omega, a już szczytu sięgnął ten gość co wpadł na pachołki i to zbiegowisko wokół jego auta po całej akcji, o kutwa sensacja, pewnie wszyscy inni miłośnicy bet chcieli go dotknąć i autograf :polew: :polew: :polew:

Reasumując na naszych spotach jest zdrowsza atmosfera i nie ma buractwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć :wink:

Tak jak w temacie 04.02.2012 o 00:00 na parkingu tesco na pojezierskiej 93 ( przy włókniarzy) odbędzie się nocny spot wszystkich marek. Chciałbym aby sporo roverków / MG przyjechało tej nocy. Wiem, że dużo pewnie bezie VW itp., ale to nasze auta będą taka wisienka na torcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proponuje, żebyśmy się wcześniej gdzieś spotkali i pojechali sobie kolumna :wink:

Pozdrawiam :wink: Harry"

Z Forum Rovera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisienką to był ten tą betą na betonowym pachołku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem :) poprostu mi się spodobało.

chriss ja myślałem, że ten pachołek był wisienka i BMW się na nią połasiło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...