Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nie generalizuję, ale niektórzy Panowie mają po prostu jedno marzenie, które w ich opinii leczy syndrom małego Wacława :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie moge zdzierżyć ze nie ma naszego filmu ale zobaczcie to :D jaki filmik sobie wstawili hehe

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:43_________________________________________________

normalnie elegancki zlot przedstawicieli i ich kung-fu pand :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:49_________________________________________________czy to ta omega od strzelających gum???

Ty się śmiejesz tylko nie wiadomo z czego... bo ani ludzi nie znasz... ani klimatu jaki może panować na ich spotach pandy... a jak zrobili nocny spot to ile było aut... zbierz taką ekipie w A4.... [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 14:28_________________________________________________

te pandy to chyba zlot przedstawicieli handlowych :polew: :polew:

ciekawe co by powiedzieli inni o zlocie A4 B5..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge zdzierżyć ze nie ma naszego filmu ale zobaczcie to :D jaki filmik sobie wstawili hehe

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:43_________________________________________________

normalnie elegancki zlot przedstawicieli i ich kung-fu pand :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:49_________________________________________________czy to ta omega od strzelających gum???

Ty się śmiejesz tylko nie wiadomo z czego... bo ani ludzi nie znasz... ani klimatu jaki może panować na ich spotach pandy... a jak zrobili nocny spot to ile było aut... zbierz taką ekipie w A4.... [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 14:28_________________________________________________

te pandy to chyba zlot przedstawicieli handlowych :polew: :polew:

ciekawe co by powiedzieli inni o zlocie A4 B5..... :D

ja się nie śmieje z ich spotów tylko z filmiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj spot byl wczoraj :tongue4:

Raz byłeś na spocie i teraz wypominasz;p Gdzie byłeś, jak ja przyjeżdżałem? W domu d*pę grzałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając wczoraj na Włókniarzy mijałem jadącego tego białego co stracił oponkę... już prawie mu z felgi spadała ale toczył się powoli do domciu prawym pasem, bidoczek nie miał zapasu ze sobą chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj wczoraj mieliśmy pasterkę dziś się odpoczywa :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj wczoraj mieliśmy pasterkę dziś się odpoczywa :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: dokładnie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw wracając do Pand... koleżanka ma 4x4 pandzioche niby fajna ale jak ja nie lubie nia jeździć... Jedyny jej plus jest taki, że nie boją się krawężników - ani Panda ani koleżanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...