Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Bartas zapomnialem ci powiedziec ze wrocilem do domu a moj brat sie pyta "Tomek jak mial na imie ten taki dziadek co odjezdzal czarnym kombi z opuszczona szyba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a czemu dziadek ?

moze wydales mu sie stary :kox: i zapamietal twoja senstencje na temat grzania rak " że bedzie nam cieplej w rece jak ktos c**ja wyjmie" :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co myślicie o tym oleju do mojego autahttp://allegro.pl/liqui-moly-top-tec-4200-5w-30-5l-warszawa-i2047300745.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziadek by tak nie powiedzial :gwizdanie:

:decayed: ogolnie pozytywnie zapadles mu w pamieci :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek mróz[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:40_________________________________________________

Koledzy co myślicie o tym oleju do mojego autahttp://allegro.pl/liqui-moly-top-tec-4200-5w-30-5l-warszawa-i2047300745.html :mysli:

bedzie hulał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klys podaj te żeczy do rozkodowania radika :wink4:

1. Jest to radio z odtwarzaczem CD. Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)

2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund)

3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.

4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy.

5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

a wiec tak: kierowca uciekl wiec nic mu sie nie stalo ale pasazerka niestety nie zdazyla wyciasc ale tez jej sie nic nie stalo poobijana bo akurat jakos w dupe zawadzil ze ich obrucilo potem na tory tak ze kobita dostala drugie zycie

egzamin jeden do przodu bo mialem gotowca :D drugi mysle ze ok a trzecie to sie okaze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje ze dolecial :)

czas operacyjny 2:10

takze nei jest zle ;)

pijesz juz lyche :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje ze dolecial :)

czas operacyjny 2:10

takze nei jest zle ;)

teraz jak cos widzisz przed soba to czas operayjny skrociles o polowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh powiem Ci Marcin ze cos w tym jest :naughty: :naughty: :naughty: nie lecialem wiecej jak 150

slisko jest i wogole ;)

Klysiu jasne ze wale dzisaj tylko 2 drinki tylko jutro do pracy :P hehe 2x 250 :P:D jest moc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam :)

co to jest :P DJ ja Ci kiedys mowilem :D usiadziemy pogadamy pomyslimy a jak bedzie trzeba przelozymy z mojego do Twojego :P;):good: :good: :good:

przyjdzie taki dzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie, tylko jak sam wiesz - dla mnie się on szybciej skończy, jak nam potowarzyszy jaś wędrowniczek :tongue4:

Buenas noches!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupe robia na plakaty drugiego spota yhhhh

jak ktos ma fb to zobaczy http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431607_2819271316026_1086205252_32673377_440804860_n.jpg

nie to zebym zrobil lepsze :P :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:36_________________________________________________

przyjdzie, tylko jak sam wiesz - dla mnie się on szybciej skończy, jak nam potowarzyszy jaś wędrowniczek :tongue4:

Buenas noches!

spoko loko :) bedzie dobrze nic sie nie boj Andrzeju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupe robia na plakaty drugiego spota yhhhh

jak ktos ma fb to zobaczy http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431607_2819271316026_1086205252_32673377_440804860_n.jpg

nie to zebym zrobil lepsze :P :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:36_________________________________________________

przyjdzie, tylko jak sam wiesz - dla mnie się on szybciej skończy, jak nam potowarzyszy jaś wędrowniczek :tongue4:

Buenas noches!

spoko loko :) bedzie dobrze nic sie nie boj Andrzeju :D

może będzie cieplej :gwizdanie: :disgust:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...