Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5679

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 08:35_________________________________________________cos sie z ircem wyjebalo chyba bo chce wejsc to mi wywala ze nie ma kanalu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie nie znajduje kanalu ehh zainstalowalem chroma i nic tu nie bangla[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:02_________________________________________________jest ktos teraz na ircu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa no to juz mysalem ze jest ale nikogo nie widze nie ma mnie tam nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ze mnie niby podlacza bo chce haslo loguje sie rozpoznaje usera pisze ze jestem w pokoju a nikogo nie ma

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:23_________________________________________________i ciagle to samo

[09:27] == *** (qwebirc) Looking up your hostname...

[09:27] == *** (qwebirc) Couldn't look up your hostname!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ze mnie niby podlacza bo chce haslo loguje sie rozpoznaje usera pisze ze jestem w pokoju a nikogo nie ma

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:23_________________________________________________i ciagle to samo

[09:27] == *** (qwebirc) Looking up your hostname...

[09:27] == *** (qwebirc) Couldn't look up your hostname!

zrobiłeś literówkę w adresie i wywaliło Cię do nowego pokoju dlatego siedzisz sam :P

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:39_________________________________________________irc: //irc.freenode.net/a4-klub.pl

Started talking in //irc.freenode.net/a4-klub.pl on Monday 02/06/2012 09:42:22 AM

# //irc.freenode.net/a4-klub.pl Illegal channel name

a po podłączeniu się ładnie pisze o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm literowke powiadasz :mysli:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:52_________________________________________________#irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl

gdzie ta literowka bo nie czaje zawsze dziallo z adresu z topika a teraz nie bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry:) Ja się już z rana dowiaduję o olej do tip'a, bo qrde szarpie menda w a6:( oby wymiana oleju załatwiła sprawę, bo będzie d*pa zbita... W sumie to nie jest źle, bo po 27zł/l oryginała, ale mnie zaskoczyło, że dawniej ten olej to był Esso, a teraz się nazywa Mobil i wszyscy zgodnie twierdzą, że to cały czas to samo...Trzeba się jeszcze zająć innymi rzeczami, czyli po prostu - zaczynami nowy tydzień :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98, 5hp19[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:09_________________________________________________teraz tylko filtr potrzebny, ale zamówię dopiero, jak zerknę, w jakim stanie i jaki poziom oleju jest dotychczasowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm literowke powiadasz :mysli:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:52_________________________________________________#irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl

gdzie ta literowka bo nie czaje zawsze dziallo z adresu z topika a teraz nie bangla

Sebek najlepiej połącz się do serwera irc://irc.freenode.net/ a następnie kanał #a4-klub.pl

lub opcja 2:

łączysz się normalnie przez linka irc: //irc.freenode.net/a4-klub.pl

jak się nie wbijesz (pokój będzie pusty) to komenda

/join #a4-klub.pl

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...