Spociki Łódzkie

76584 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

2a6mo81.jpg

Termin najbliższego spotu: XXXXXXXXXXXXX :cool1:

79766.jpg

Miejsce: XXXXXXXXX ŁÓDŹ - ul. XXXXXXXXXXX 

POZIOM -X SEKTOR XXX

Link do mapy jakby ktoś potrzebował - XXXXXXXXXXXX

Terminarz kolejnych spocików:

STYCZEŃ - XX.XX.XXXXr | XX.XX.XXXXr 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Bardzo chętnie stawię się , gdzie tylko sie da na spocie... JESTEM JESZCZE ŚWIEŻAK JAKO KLUBOWICZ , WIĘC JESTEM JAK NAJBARDZIEJ "ZA", bo chciałbym nabyc np nalepkę klubu lub smyczkę...itp...ew. opłacić składkę.......Pozdrawiam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witajcie!! ja tez jak najbardziej bo w lodzi jestem tylko do 30.11.2007 :( wiec ,,,, jak byc cos to nawet dzis:) .... piszcie tylko gdzie i kiedy :naughty:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na spota mam chęć, ale przy tej pogodzie na kreske za zimno, na ślizganko za sucho, a stać w miejscu i przygladać się, jak wszystkim d*py odmarzają to jednak mi się nie chce.

Dlaczego się nie wzieliśmy za to jak sucho i ciepło było :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA! :th:

Z niecierpliwością czekam na jakieś konkrety. Gdzie, kiedy, o której??? :a4fan:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo sie nikomu d*py ruszyć nie chciało. Spoko d*pa nie odmarznie szukam jakiejś fajnej knajpki z dużym parkingiem. A ślizganie będzie za mniej więcej tydzień jak dobrze pójdzie :)

gugas pisz kiedy to sie spotkamy nawet w 4 osoby :)... jak dla mnie to moze byc nawet dzis:D [br]Dopisany: 18 Listopad 2007, 14:15 _________________________________________________

No to co powiecie na Środa 21 albo Czwartek 22 w godzinach wieczornych np. 21 :> A co do miejsca to się jeszcze pomyśli :)

to mnie juz prosze gdzies tam wpisac :naughty: tylko dokladny temin i miejsce .... i bede ( moze jakos trafie :P .. )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym chetnie podjechal , moze dowiem sie wiecej o mojej niuni :P ale troche mlody jestem i nie polak :decayed: hyhyhy :decayed: ja to widze ze wy juz malzonki itp :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym chetnie podjechal , moze dowiem sie wiecej o mojej niuni :P ale troche mlody jestem i nie polak :decayed: hyhyhy :decayed: ja to widze ze wy juz malzonki itp :cool:

nie martw sie :) ja tez mlody, brak GPS na palcu, tez bardzo malo wiem o mojej niuni:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

...Kur.. troche wyszła lipa z tym spotkaniem :kwasny:, bo jutro przecież o 20.45 ostatni meczyk naszych biało-czerwonych w piłe,

szkoda by go nie obejrzeć!!! :mysli:

...może by tak w czwartek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

...Kur.. troche wyszła lipa z tym spotkaniem :kwasny:, bo jutro przecież o 20.45 ostatni meczyk naszych biało-czerwonych w piłe,

szkoda by go nie obejrzeć!!! :mysli:

...może by tak w czwartek?

Przecież i tak już jesteśmy w euro :tongue4:, nie ma całego głównego składu. Włączymy radia i będziemy słuchać :naughty:… ja już sobie wszystko ustawiłem na jutro .. :confused4: wiec nie wiem jak by było w czwartek. Ale jak już wszyscy tak będą chcieli to może jakość cos się wymyśli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I po spocie dopisały trzy autka. Było miło, dzięki Panowie za przybycie :thumbup:

Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym tygodniu w liczniejszym gronie :a4fan:

wlasnie bylo milo.. :D.. czekan na nastepne .. mam nadzieje ze bedzie do srody :D .. bo poznije to ja juz odpadam :kox:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

...Było nas trzech, W każdym z nas inna krew, Ale jeden przyświecał nam cel...color] :P :gwizdanie:

...By wsiąść w Audiczke i móc na spocie Łódzkim w końcu spotkać się... :th: :a4fan::drunk:

ps. sorry panowie, nie wiem co mnie naszło... :tongue4:

W końcu udało sie nam spotkać(po bardzo długim czasie).

Choć na spocie były tylko trzy osoby to mówie wszystkim nieobecnym, że naprawde warto się spotkać i zapraszam na kolejne Łódzkie Spociki!!!

Pozdrawiam.

Dopisany: 22 Listopad 2007, 00:26 [/size]_________________________________________________...na liste mnie tez możecie dopisać :hi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam,zainneresował mnie spocik,jak coś by było ustalone to dajcie znać.Moje autko do wtorku u doktora i mam nadzieję że się wyrobi,zresztą zaklinał sie że zdąrzy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli bedzie ustalona data i godzinka z miejscowka to chetnie sie podlacze,napewno sie jakos dostosuje ale najpierw musze odebrac autko od doktora a podobno bedzie to we wtorek tj 27 listopad ;-)

Każdy czeka na propozycje ale nikt nie garnie do jakiejs konkretnej propozycji a jak na mlodego klubowicza z stazem kilkunastu dni glupio mi jest cos zaproponowac wiec nadal czekam na Wasz ruch..... :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok :)

Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda.

Do zobaczenia :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok :)

Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda.

Do zobaczenia :>

ja tez zostawiam :audi: w srode u mechanika ;) mam nadzieje ze mi zrobia w jeden dzien:D do zobaczenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W środę jeszcze potwierdze swoją obecność bo u mnie troche większa naprawa :( i autko od soboty u doktora ale doktorek zapewnia że do środy się spokojnie wyrobi :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta