Spociki Łódzkie

76584 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

2a6mo81.jpg

Termin najbliższego spotu: XXXXXXXXXXXXX :cool1:

Miejsce: XXXXXXXXX ŁÓDŹ - ul. XXXXXXXXXXX

POZIOM -X SEKTOR XXX

Link do mapy jakby ktoś potrzebował - XXXXXXXXXXXX

Terminarz kolejnych spocików:

STYCZEŃ - XX.XX.XXXXr | XX.XX.XXXXr

Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo chętnie stawię się , gdzie tylko sie da na spocie... JESTEM JESZCZE ŚWIEŻAK JAKO KLUBOWICZ , WIĘC JESTEM JAK NAJBARDZIEJ "ZA", bo chciałbym nabyc np nalepkę klubu lub smyczkę...itp...ew. opłacić składkę.......Pozdrawiam...

Udostępnij na innych stronach

witajcie!! ja tez jak najbardziej bo w lodzi jestem tylko do 30.11.2007 :( wiec ,,,, jak byc cos to nawet dzis:) .... piszcie tylko gdzie i kiedy :naughty:.

Udostępnij na innych stronach

Ja na spota mam chęć, ale przy tej pogodzie na kreske za zimno, na ślizganko za sucho, a stać w miejscu i przygladać się, jak wszystkim d*py odmarzają to jednak mi się nie chce.

Dlaczego się nie wzieliśmy za to jak sucho i ciepło było :/

Udostępnij na innych stronach

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA! :th:

Z niecierpliwością czekam na jakieś konkrety. Gdzie, kiedy, o której??? :a4fan:

Udostępnij na innych stronach

Bo sie nikomu d*py ruszyć nie chciało. Spoko d*pa nie odmarznie szukam jakiejś fajnej knajpki z dużym parkingiem. A ślizganie będzie za mniej więcej tydzień jak dobrze pójdzie :)

gugas pisz kiedy to sie spotkamy nawet w 4 osoby :)... jak dla mnie to moze byc nawet dzis:D [br]Dopisany: 18 Listopad 2007, 14:15 _________________________________________________

No to co powiecie na Środa 21 albo Czwartek 22 w godzinach wieczornych np. 21 :> A co do miejsca to się jeszcze pomyśli :)

to mnie juz prosze gdzies tam wpisac :naughty: tylko dokladny temin i miejsce .... i bede ( moze jakos trafie :P .. )

Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie podjechal , moze dowiem sie wiecej o mojej niuni :P ale troche mlody jestem i nie polak :decayed: hyhyhy :decayed: ja to widze ze wy juz malzonki itp :cool:

Udostępnij na innych stronach

nie martw sie :) ja tez mlody, brak GPS na palcu, tez bardzo malo wiem o mojej niuni:)

Udostępnij na innych stronach

...Kur.. troche wyszła lipa z tym spotkaniem :kwasny:, bo jutro przecież o 20.45 ostatni meczyk naszych biało-czerwonych w piłe,

szkoda by go nie obejrzeć!!! :mysli:

...może by tak w czwartek?

Udostępnij na innych stronach

szkoda by go nie obejrzeć!!! :mysli:

...może by tak w czwartek?

Przecież i tak już jesteśmy w euro :tongue4:, nie ma całego głównego składu. Włączymy radia i będziemy słuchać :naughty:… ja już sobie wszystko ustawiłem na jutro .. :confused4: wiec nie wiem jak by było w czwartek. Ale jak już wszyscy tak będą chcieli to może jakość cos się wymyśli

Udostępnij na innych stronach

I po spocie dopisały trzy autka. Było miło, dzięki Panowie za przybycie :thumbup:

Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym tygodniu w liczniejszym gronie :a4fan:

wlasnie bylo milo.. :D.. czekan na nastepne .. mam nadzieje ze bedzie do srody :D .. bo poznije to ja juz odpadam :kox:

Udostępnij na innych stronach

...Było nas trzech, W każdym z nas inna krew, Ale jeden przyświecał nam cel...color] :P :gwizdanie:

...By wsiąść w Audiczke i móc na spocie Łódzkim w końcu spotkać się... :th: :a4fan::drunk:

ps. sorry panowie, nie wiem co mnie naszło... :tongue4:

W końcu udało sie nam spotkać(po bardzo długim czasie).

Choć na spocie były tylko trzy osoby to mówie wszystkim nieobecnym, że naprawde warto się spotkać i zapraszam na kolejne Łódzkie Spociki!!!

Pozdrawiam.

Dopisany: 22 Listopad 2007, 00:26 [/size]_________________________________________________...na liste mnie tez możecie dopisać :hi:

Udostępnij na innych stronach

witam,zainneresował mnie spocik,jak coś by było ustalone to dajcie znać.Moje autko do wtorku u doktora i mam nadzieję że się wyrobi,zresztą zaklinał sie że zdąrzy :)

Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie ustalona data i godzinka z miejscowka to chetnie sie podlacze,napewno sie jakos dostosuje ale najpierw musze odebrac autko od doktora a podobno bedzie to we wtorek tj 27 listopad ;-)

Każdy czeka na propozycje ale nikt nie garnie do jakiejs konkretnej propozycji a jak na mlodego klubowicza z stazem kilkunastu dni glupio mi jest cos zaproponowac wiec nadal czekam na Wasz ruch..... :-)

Udostępnij na innych stronach

I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok :)

Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda.

Do zobaczenia :>

Do zobaczenia :>

ja tez zostawiam :audi: w srode u mechanika ;) mam nadzieje ze mi zrobia w jeden dzien:D do zobaczenia

Udostępnij na innych stronach

W środę jeszcze potwierdze swoją obecność bo u mnie troche większa naprawa :( i autko od soboty u doktora ale doktorek zapewnia że do środy się spokojnie wyrobi :) .

Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy