Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjnia w okolicach Warszawy


cool

Rekomendowane odpowiedzi

to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami???

a myjnia ręczna jest na Filipiny Płaskowickiej calkim nieźle pucuja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tanio , drogo Al.Krakowska 42 za wulkanizacją za 60 zł masz cały kpl. z teflonem i sprzątaniem we wnątrz i oponki posmarują :gwizdanie:

Ja u nich myje i mogę polecić :good:

Zadzwoń 509 845 156 Paweł zanim pojedziesz ( mają spory ruch - obsługują flotę ) i powiedz że z Klubu A4 od PIXI-ego .... no chyba ze za drogo :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

Spoko, ale najpierw zadzwoń i się umów :naughty: pamiętaj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

i jak tam mistrzu byłeś w tej myjni? bo może i ja bym wpadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak na marginesie,to myslalem ze wiecej propozycji tu panowie podesla odnosnie dobrej myjni w Wa-wce i okolicach :disgust:,czyzby wiekszosc klubowiczow mylo samodzielnie auto.Jesli sa propozycje warte uwagi z waszej strony to prosze o konkretne namiary. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post nr.1

Witam wszystkich :hi:,mam pytanie odnosnie solidnej i zaufanej i niedrogiej myjni recznej w okolicach Warszawy lub w Warszawie.Czy ktos z Was zna takie miejsce i moze polecic.

i

post nr. 2

to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami???

dedukcja...............tajemnica wybitnych :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...