Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 Przebieg 422 tys :)


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-s-line-233km-07-okazja-i1530647729.html

Nie wiem czy to jakos komentować :) Jestem w szoku, sprzedający przynajmniej prawdomówny ale czy ktos mu kupi to auto z takim przebiegiem, ludziska wola mieć nie udokumentowane 200 tys niz udokumentowane 422 tys :)

Jestem w szoku, ale przynajmniej wiadomo ze te silniki daja radę i to mnie cieszy bo własnie poszujuje A6 C6 z tym silnikiem z roku 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-s-line-233km-07-okazja-i1530647729.html

Nie wiem czy to jakos komentować :) Jestem w szoku, sprzedający przynajmniej prawdomówny ale czy ktos mu kupi to auto z takim przebiegiem, ludziska wola mieć nie udokumentowane 200 tys niz udokumentowane 422 tys :)

Jestem w szoku, ale przynajmniej wiadomo ze te silniki daja radę i to mnie cieszy bo własnie poszujuje A6 C6 z tym silnikiem z roku 2007

wygląda świetnie i bardzo mi się podoba ale mimo wszystko trochę bym się cykał kupić auto za tyle floty z takim przebiegiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie chętnych na tą A6, koleś skręci ją do 180kkm to będzie miał srylion telefonów, eh... Polska :wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu aż nie skręci na około 200 nikt mu sie nie odezwie a jak juz to zrobi to jeszcze ją sprzeda za 65 tys a nie za 58 :decayed:

Brak słów :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem odpowiedź w wątku: Wasze przebiegi w dieslach 1.9TDI, że 90% sprzedawanych aut w Polsce ma przebieg przed 200tys. Nie ważne czy 1994, 98, 2002, czy 2006r. Gdyby klient zobaczył pół bańki to by spieprzał jak oparzony. I tak samo będzie w tym przypadku, jak go ktoś skręci na 180 kkm to za parę chwil go nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu taka klima to rzadko spotykana w A6...

Nie rzadko a czesto wystarczy wymienić panel i cos tam dłubać. Dziwne to A6 przód ma s line resztę już nie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-s-line-233km-07-okazja-i1530647729.html

Nie wiem czy to jakos komentować :) Jestem w szoku, sprzedający przynajmniej prawdomówny ale czy ktos mu kupi to auto z takim przebiegiem, ludziska wola mieć nie udokumentowane 200 tys niz udokumentowane 422 tys :)

Jestem w szoku, ale przynajmniej wiadomo ze te silniki daja radę i to mnie cieszy bo własnie poszujuje A6 C6 z tym silnikiem z roku 2007

Zwróćcie uwagę na fotel kierowcy 400.000 i jest taki jak w waszych z przebiegiem ok 200k :polew: , lepiej mieć udokumentowany duży przelot niż 200k na jedno koło :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel można wymienić. A zniszczenia fotela zależą od użytkownika Ty dojebi.... B5 jak świnia a drugi ma w stanie idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel można wymienić. A zniszczenia fotela zależą od użytkownika Ty dojebi.... B5 jak świnia a drugi ma w stanie idealnym.

Dla mnie przebieg jest widoczny po stanie tech. moze mieć nawet mln km i 15 lat i będzie w lepszym stanie niż wiekszośc 6-latków wyrąbanych przez kasiastych zasrańców pozbywających sie po 5 latach z uśmiechem na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto pójdzie do handlarza któy skręci licznik na standardowe 180 tyś, zmontuje książkę i sprzeda za 10 tyś drożej

przecież nawet tu na forum jest cała masa 1.9tdi B5/B6 co ma "180 tyś. kupione od niemca 100% pewne" za cenę niższą niż te 300-400 tyś. na mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nawet tu na forum jest cała masa 1.9tdi B5/B6 co ma "180 tyś. kupione od niemca 100% pewne" za cenę niższą niż te 300-400 tyś. na mobile.de

zapomniałeś dodać "od lekarza Niemca" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto pójdzie do handlarza któy skręci licznik na standardowe 180 tyś, zmontuje książkę i sprzeda za 10 tyś drożej

przecież nawet tu na forum jest cała masa 1.9tdi B5/B6 co ma "180 tyś. kupione od niemca 100% pewne" za cenę niższą niż te 300-400 tyś. na mobile.de

tylko taki AFN czy inny stary poczciwy traktor trochę pochodzi, a ewentualne awarie są dosyć tanie do naprawy a pakując się w 3.0 TDI z przebiegiem 400-500 tyś km można zaliczyć niezłą minę za kilka-kilkanaście tysiaczków :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, czego ludzie nigdy chyba nie biorą pod uwagę kupując samochód. NIKT "Ci" nie sprzeda dobrego samochodu w dobrej cenie. Każdy ze sprzedawców wie co sprzedaje i wie ile to warte. Coleman a twojemu znajomemu gratuluje pomysłu... żeby tak sam kupił kiedyś samochód z cofniętym przebiegiem z 500tys. a potem k*urwiał sprzedawce, płacił za części i płakał że drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...