Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prosze o pomoc w wyborze oleju do skrzyni automatycznej..


soundsacker

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po podłączeniu do waga i połączeniu ze skrzynią wyskakuje mi coś takiego 01N927733BB AG4 Getriebe 01N 2781

chciałbym się dowiedzieć co to za skrzynia?? ilu biegowa??? jaki olej zalać i czy trudno wymienić filter w książce serwisowej i na nalepce w kole zapasowym jest oznaczenie DFK-czy to zonaczenie skrzyni??? Jaki filter kupić ??? Goście wciskają gadkę że trzeba skrzynię rozpoławiać żeby wymienić ten filter.

podczas jazdy wydaje się jakby było 5 biegów??? ale to chyba niemożliwe audi a4 1996 rok.prosiłbym o jakąś poradę wymiany oleju i filtra. Nienawidzę warsztatowych zdzierców ,, a jeśli jest to możliwe do wykonania osobiście to ja lubię takie roboty..

-właśnie przeczytałem numer ze skrzyni u góry DFK 22086

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po podłączeniu do waga i połączeniu ze skrzynią wyskakuje mi coś takiego 01N927733BB AG4 Getriebe 01N 2781

chciałbym się dowiedzieć co to za skrzynia?? ilu biegowa??? jaki olej zalać i czy trudno wymienić filter w książce serwisowej i na nalepce w kole zapasowym jest oznaczenie DFK-czy to zonaczenie skrzyni??? Jaki filter kupić ??? Goście wciskają gadkę że trzeba skrzynię rozpoławiać żeby wymienić ten filter.

podczas jazdy wydaje się jakby było 5 biegów??? ale to chyba niemożliwe audi a4 1996 rok.prosiłbym o jakąś poradę wymiany oleju i filtra. Nienawidzę warsztatowych zdzierców ,, a jeśli jest to możliwe do wykonania osobiście to ja lubię takie roboty..

-właśnie przeczytałem numer ze skrzyni u góry DFK 22086

96rok, to raczej skrzynia 4 biegowa, 5 biegowe byly chyab dopiero w poliftach? filtr powinnien byc na dole, odkrecasz miske i masz filtr, to nie skrzynia multritronik zeby skrzynie n apol rozkrecac,

jka pojdziesz do motoryzacyjnego to zapewne dostaniesz filtr febiego, nieiwem ile moze kosztowac 50-100zl? ory w aso zapewnoe okolo 150

a co do samej wymiany to musisz dokladnie poczytac, auto musi byc w miare rozgrzane, tzn iles tam stopni musi miec olej, sa jakies wytyczne co i jak,

dlatego ja sie w to nie bawilem odalem do zakladu wymienili olej+filr i mam spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem sam i wszystko poszło sprawnie i gładko jeśli ktoś potrzebuje instrukcji jak wykonać dokładnie taką operację chętnie pomogę... filtr febi 46zł i olej febi 1l-45zł

Witam

Prosze o pomoc ponieważ chciałbym wymienić olej w automacie a nie wiem w jaki sposób sprawdzic i ewentualnie zalać olej

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem sam i wszystko poszło sprawnie i gładko jeśli ktoś potrzebuje instrukcji jak wykonać dokładnie taką operację chętnie pomogę... filtr febi 46zł i olej febi 1l-45zł

wrzuc dokladny opis wymiany oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...