Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z głośnikami 2 tylne prawa strona avant 2003rok 1.9tdi 130km manual


Jakub555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów :hi:

Mam WIELKĄ prośbę do Was wszystkich

:good:

Otóż nie grają mi tylne głośniki z prawej strony w drzwiach,radio mam oryginalne,kostki nic nie kombinowane itp

Szukałem na forum ale nic nie ma :confused4:

Żeby nie było że nic w tym kierunku nie robiłem to ściągłem cały bok i co sie ukazało ze wszystkie wtyki i kable sa w porządku ,nic co by wyglądało nie tak

Zaznacze że górny głośnik lekko szumi nic więcej ,być może ze bardzo cichutko coś slychać jak dam na głosno , dolny wcale nie gra

Dziś od kolegi wziąłem dobry głośnik , ten dolny od audi a4 i lipa nie gra wcale ,czyli coś nien tak ;(

Pomóżcie prosze ,poradzcie co to może być a wezmę sie do roboty jak żonka wróci z pracy o 22.

Z góry ślicznie dziekuje za pomoc :good:

Pozdrawiam i proszę WAS bardzo , pomóżcie jak możecie

Dziekuje raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tak na poczatek: rozumiem ze pozostałe głośniki czyli lewy tył , przód oraz prawy przód gra bez zarzutu :mysli:

przeważnie problemem są kable w gumie pomiędzy drzwiami a słupkiem , zacznij może od tego skoro głośnik już podmieniałeś i dalej nic :confused4:

te przewody w osłonie gumowej poprostu sie łamią i efekt już znasz, jeśli bedą całe poszukamy dalej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..gume możesz delikatnie wyciagnąć z np. drzwi i odciagnć ukarzą sie wtedy kabelki :przebiegly:

luknij czy są całe poruszaj nimi przy włączonym radyjku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie raz jeszcze,jak tylko żonka przyjedzie z pracy ( bedzie o 23 nie 22 jak wcześniej pisałem ),ale to nic i tak idę odrazu " luknąć " bo do jutra nie wytrzymam :kox:

i dam znać jeszcze dziś co i jak ( oby to )[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:25_________________________________________________Zapytam jeszcze, głośniki na 100% są dobre ? czy może być ze się dolny przypalił a górny się dopala,wiem że najpierw trzeba sprawdzić te kabelki ale pytam już za wczasu czy muszę się szykować na nowe głośniki ( to zaraz zacznę szukać ) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..narazie wydaje sie że to kabelki w gumie jeśli nie to poszukamy dalej pzryczyny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem

I lipa , nie dość że urwałem :polew: tą gumę która wychodzi z drzwi ( myślałem ze tylko guma schodzi a to guma i pod spodem plastik jest ,trzeba będzie na klej dać , chyba że tak ma być ale chyba nie bo guma teraz nie dolega do drzwi ) to nic nie znalazłem ,,przewody wszystkie w porzadku ,ruszałem ,dotykałem ciągnąłem i nic :wallbash: ,głośnik jak nie grał tak dalej nie gra ;(

Czekam na dalsze propozycje , pomóżcie prosze koledzy :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 01:47_________________________________________________Próbowałem też odczepić tą kostkę w słupku ( nie wiem czy dobrze robiłem że chciałem odczepić , myślałem ze odczepię włącze i będzie cacy , niestety ) ale nie da rady , bynajmniej mi się nie udało odczepić :confused4: i dałem sobie spokó bo znowu coś bym zniszczył :no:

Także nie wiem co robić , wkur......... na maxa , jak widzicie zależy mi bardzo i o tej godzinie człowiek nie daje za wygraną i poszedł pokombinować i bez efektów ;(

Co dalej robić ?

Proszę o dalsze wskazówki

Dziekuje bardzo z góry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokladnie sprawdzic przewody od glosnikow w tapicerce do slupka B , bo tam tkwi problem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej je wyciągnąć te kable z tego środka drzwi co idą do slupka B :mysli: czy jest taka możliwość , jeśli tak to tak zrobię ,

jak tą kostkę rozłączyć co jest na słupku B bo wczoraj nie dałem rady a kwitłem tam trochę :kwasny:

Dziękuje i czekam na odpowiedz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162929.75

Tu masz opisane przez Bartka wszystkie PINY ktore do czego ida , musisz tylko znalezc te przewody od glosnika do slupka B . Najlepiej sprawdz miernikiem :wink4: Aby dostac sie do kostki musisz zdjac tapicerke od wewnatrz .W linku wklejonym masz fotki jak wyciagnac ta kostke aby nic nie polamac .

A czy tylko glosnik nie gra :mysli: a lampki swieca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tylko glosnik nie gra :mysli: a lampki swieca ?

O jakie lampki chodzi ? Nie mam pakietu oświetlenia drzwi ale jak otwieram tylne dzwi czy przednie to nie świecą mi się z tyłu nad kanapą a powinny , tylko jak je włącze ręcznie to się świecą[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 18:26_________________________________________________Czy to może być jakieś powiązanie :mysli: z tymi głośnikami i tym nie swieceniem sie lampek w podsufitce

a może być tak ze wzmachol siada ,,jeden z kolegów tak mi powiedział domin79 WIELKIE dziekuje :good: za super fachowa pomoc na gg[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 18:27_________________________________________________Witam,

I znowu kilka godzin ( 3h )

i nic

doszedlem do instalacji na słupku , wszystko ok , pozatym że połamałem troche tej obudowy bo nie szło tego lekko ściagnąć a i przy okazji ja ściągałem bok to boczny plastik zle ściągłem i urwałem taki plastik biały co idzie pod pasem co się okazało on jest tam na stale przyklejony

ogólnie jestem wkur...........y na maxa

głosnik dolny cicho szumi i cicho cośbrzęczy

ma kur.,...dość tego auta

nawet jak boczek dałem spowrotem to już nie tak jak było wcześniej ,,,,nie siedzi na swoim miejscu jak powinien

nie wiem co ma robić ,,,chyba dam sobie spokój ,,sprzedam to i kupie może udana wersję bez problemów ( małe ale było ich, to światło to głosniki ,to radio,podsufitka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...