Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Auto nie jedzie po zmianie biegu!!!!!!


karolina

Rekomendowane odpowiedzi

witam :a4fan:

Mam problem ale niewiem czego on konkretnie dotyczy!!!

Jestem posiadzaczem :a4fan: z 2000 silnik B5 AJM, Czasami zdarza mi sie taka sytuacja że jadąc zmieniam bieg na 2 i chce dodac gazu a auto na załączonym drugim biegu niereaguje gdy dodaje gazu tak jak by niedostawał paliwa (miesiąc temu zmieniłem filtr paliwa), czasami dzieje się to samo na biegu trzecim.

Jak zmieniam bieg i chce dodac gazu auto ma małe szarpania dziwnie się zachowuje nieczuje że dostaje paliwo, Jak wcisne sprzęgło i puszcze to wszystko wraca do normy, ACHA całe to zamieszanie dzieje się gdy jeżdze po mału.

Tak przy okazji czy w Audi jest normalne że pedał sprzęgła chodzi tak twardo? Miałem honde i passata i pedały od sprzęgła pracowały normalnie leciutko???

Będę wdzięczny za pomoc tym bardziej że wybieram się do mechanika a nieznam żadnego dobrego fachowca w 3mieście który się zna na :audi:

Pozdrawiam wszystkich!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie!!!!

dodaje gazu a obrotry sie nie zmieniaja, .

samochod tak jak by nie reaguje na dodawanie gazu, dopiero jak drugi raz wcisne sprzeglo i wrzuce bieg ponownie a czasami tylko wcisniecie sprzegla powoduje ponowna jazde i wtedy reaguje juz na dodanie gazu.

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 17:12 _________________________________________________SCHILLER a co myslisz o tym twardym pedale sprzegla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewiem jutro smigam na kompa!!!!

Ale moje pytanie z tym twardym pedałem - taki pedał juz byl kiedy kupilem auto czyli 1,5 roku temu.

Chodzi mi o to czy u mnie jest twardy tzn twardo 'ciezko' chodzi, czy tak jest w Audi?

Ten pedał niema nic wspolnego z tym ze auto nie jedzie.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 20:21 _________________________________________________no i wszystko jasne!!!!

problemem jest ZAWOR WALKA ROZRZADU nr G-40.

Kosz tej czesci w serwisie okolo 200 zlociszy.

To jest przyczyna tego ze auto po zmianie biegu nie jedzie i niema TEŻ przyspieszenia, no i autko zaczelo wiecej palic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...