Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem z zegarami. Resetuje się wszystko.


netoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zegarami i klimatronikiem.

Gdy jest na zapłonie jest OK ale jak wyjmę kluczyk, zatrzymuję się zegarek, kasuje się TRIP oraz kasują się ustawienia klimatronika ( za każdym razem po odpaleniu auta ustawia się na 22 st), sprawdzałem bezpiecznik ( ze znalezionego opisu wynika, że jest to bezpiecznik nr.5) nie jest spalony.

Nie wiem czy to ma związek ale dodam, że radio (nie oryginalne) nie resetuje się i działa bez zapłonu.

Od czego zacząć sprawdzanie?? Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji zmiany żarówki w klimatroniku odkryłem chyba problem, źle wykonana instalacja radia nie oryginalnego. Przy odłączonym radiu zegarek, trip i klimatronik działają bez resetowania się. Wychodzi na to, że stały plus do radia odcina stały plus zegarów... Musze podjechać do magika od elektroniki aby naprawił problem, opisze co było nie tak[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:27_________________________________________________Problem nie rozwiązany. Instalację do radia podciągnąłem z zapalniczki i problem nie ustał :/ czyli bez zapłonu zatrzymuje się zegarek i resetuje klimatronik, oraz trip. Następnym krokiem będzie wymiana kostki stacyjki myślicie , że uszkodzona kostka może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...