Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7


The Viru5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś różnica miedzy podłokietnikiem (Oryginalny) z Audi A4 B6 a B7 który bardziej wytrzymały i lepszy, bo z wyglądu podobne choć nie te same.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w B7 nie jest za specjalnie wytrzymalszy niż ten z B6. Mnie już dwa lata temu popsuło się zamykanie klapki podłokietnika. Poza tym bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica :decayed: w B7 jest przycisk do opuszczania podłokietnika a w b6 podnosi się go do góry i wtedy opuszcza na dół :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica - inne łapy mocujące,inne zawiasy i lekko zminiona w B7 klapa

Tutaj dobrze to widać. Ten z lewej to z B6, te dwa z prawej z B7 :

1549068434_1

Foto z aukcji http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podlokietnik-2001-2007-i1549068434.html

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica - inne łapy mocujące,inne zawiasy i lekko zminiona w B7 klapa

Tutaj dobrze to widać. Ten z lewej to z B6, te dwa z prawej z B7 :

1549068434_1

Foto z aukcji http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podlokietnik-2001-2007-i1549068434.html

--

Pozdrawiam.

Sławek

Ja mam właśnie taki jak ten z lewej i nie mam żadnego przycisku do opuszczania. Może te podłokietniki z B6 były też przez jakiś czas montowane w B7, a może mam składaka. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem właśnie że łapy się różnią, nie przeszkadza to w zamontowaniu? ;p i wydaje mi się że z B6 jest troszkę większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem właśnie że łapy się różnią, nie przeszkadza to w zamontowaniu? ;p i wydaje mi się że z B6 jest troszkę większy.

Osobiście montowałem podłokietnik w mojej B6 i okazało sie że łapa z B7 nie pasuje.

Na zdjęciu wyżej z lewej strony to łapa z B7 a środek i prawa strona to łapy z B6.Są niewłaściwie zaprezentowane na zdjęciu.

Wiem bo kupowałem od tego gościa co robił te zdjęcia na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłokietnik z b7 razem z łapą poniżej fotka łapy B7 w moim :a4fan: kupione od czaki22 :hi:

dscf5599.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz łapę z B6 a nie B7 . B7 ma faktycznie inną łapę i nie pasi do B6 :hi:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 11:20_________________________________________________

Jest różnica :decayed: w B7 jest przycisk do opuszczania podłokietnika a w b6 podnosi się go do góry i wtedy opuszcza na dół :wink4:

pupa jasiu jest taka opcja w B6 też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zakładałem i mam na 100% komplet z b7 razem z łapą

A co do łapy to się mylicie że jest inna, na fotce pierwsza łapa jest z audi a6 c5 :decayed: i przez to nie pasi :wink4:

1526913673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zakładałem i mam na 100% komplet z b7 razem z łapą

A co do łapy to się mylicie że jest inna, na fotce pierwsza łapa jest z audi a6 c5 :decayed: i przez to nie pasi :wink4:

1526913673

a wlasnie mialem zamiar sie pytac czy podlokietnik z a6 bedzie pasowal, mialem na oku ladny egzemplarz :kwasny:

a jakby tylko łapę wymienić będzyie pasiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica :decayed: w B7 jest przycisk do opuszczania podłokietnika a w b6 podnosi się go do góry i wtedy opuszcza na dół :wink4:

ja w b7 nie mam przycisku do opuszczania tylko wlasnie opuszcza sie go przez uniesienie na sama gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...